לכיף שלנו: אפליקציית UEFA


פורסם ב 31/08/2011 ע"י itamarbh

בימים בהם לראשונה בהיסטוריה 3 קבוצות כדורגל ישראליות ייצגו את ישראל במקביל במפעלים האירופאים, והנבחרת הלאומית נמצאת בנק' זינוק לא רעה לעבר היורו ב-2012… חשבנו לספר לכם על אפלייקצית הבית של אוופ"א. אז הנה…

מי חשב שהכדורגל הישראלי יגיע לימים האלה? זה מתחיל מכ"כ הרבה שחקנים שיצאו הקיץ לקבוצות לא רעות באירופה, ממשיך דרך 3 קבוצות שונות שישחקו במקביל במסגרת הגביע האירופאי השני בחשיבותו (הליגה האירופאית), ועוד לנחברת הלאומית, שהפעם עושה רעשים של ממש להצליח ולהגיע לטורניר בין לאומי גדול (יורו 2012).

אם אתם אוהדים של אחת מהקבוצות הישראליות שיתמודדו השנה בליגה באירופאית (מכבי חיפה, ועוד 2 תל אביביות פחות חשובות), או אוהדים של הנבחרת הלאומית, או סתם אוהבים ממש את כדורגל אירופאי ומפעליו, חשבנו שכדאי שתכירו של-UEFA (איגוד הכדורגל האירופאי) יש אפליקציה, ואפילו לא רעה בכלל.

אז בין השאר וכמצופה מאפליקציה שכזאת, כמובן שתוכלו להתעדכן כאן בכל מה שקשור במפעלים התחרותיים של אוופ"א, בינהם ליגת האלופות (אנחנו פראיירים) וגביע אוופ"א, היורו שיבוא עלינו לטובה ובנתיים המוקדמות שלו ועוד…

כמו כן נוכל למצוא באפליקציה את מרכז החדשות של אוופ"א המכיל הרבה מאוד כתבות ומתעדכן בתדירות לא רעה בכלל. גם מרכז הווידאו של האיגוד קיים כאן ומכיל הרבה מאוד סיכומי משחקים, ראיונות, כתבות צבע, ועוד הרבה מאוד דברים שלא תמיד מתפרסמים בערוצי ואתרי הספורט הישראלים. חלק מהסרטונים בתשלום שתוכלו לרכוש ישירות מהאפליקציה או אפילו לקנות מנויים שונים לאפשרויות צפייה.

בכניסה למפעל כזה או אחר לבחירכתם, תוכלו לראות את המשחקים האחרונים ששוחקו בו וגם את טבלת הבתים ומיקומי הקבוצות. בנוסף, תוכלו לראות את המשחקים הבאים בכל בית או פר קבוצה, וגם לוח שנה עם כל התאריכים ומועדיהמשחקים עד לגמר.

בין השאר, תוכלו לראות חדשות, תמונות וקטעי ווידאו השייכים לכל מפעל, וגם לסמן קבוצות שיכנסו לכם לרשימת המועדפים.

אחד הדברים היותר נחמדים שיש לנו באפליקציה, הוא האפשרות לסמן קבוצות מועדפות או נבחרות. תוכלו לעשות את זה דרך מסך המועדפים, או לחיצה על הכוכבית שתהיה ליד שם הקבוצה/נבחרת במפעלים השונים.

הוספה של קבוצה או נבחרת וסימונה כמועדפת, יקנה לכם האוהדים התראות ישירות לשורת ההתראות במכשיר על תוצאות, חדשות, ובעצם כל דבר חדש שקשור לקבוצה שלכם ועולה לאתר של אוופ"א. מומלץ ביותר.

בשורה אחת – באמת יופי של אפליקציה שמגיעה אלינו מאירופה. תוכלו להוריד אותה מהקישור הבא למרקט, כמובן בחינם.

אם קוראים כלם אליניב ברדה ואתם גרים בעייריה 'גנק' הבלגית, או שסתם רק ליגת האלופות מעניינת אתכם, תוכלו למצוא גירסא קטנה של האפליקציה הנוגעת רק לליגת האלופות, הנה הקישור. בכל מקרה, התכנים באפליקציה הקטנה של הצמפיונס ובערוץ הצמפיוס באפליקציה הגדולה הם אותם התכנים.

Share

3 Comments

 1. nisim2337
  31/08/2011 בשעה 21:57

  חחחחחחחחחחח הרגת אותי
  "מכבי חיפה, ועוד 2 תל אביביות פחות חשובות"

 2. t21e
  31/08/2011 בשעה 23:03

  תל אביביות פחות חשובות?
  0 נקודות 0 שערים P:

 3. ouch
  07/09/2011 בשעה 07:23

  אפליקציה מעולה!
  ממליץ!

השאר תגובה