אפליקציית פנגו לאנדרואיד? תחשבו שוב


פורסם ב 10/09/2012 ע"י Andro Blog

הצצה קלה בעמוד הפייסבוק של פנגו, תתן לכם חומר למחשבה אם בכלל כדאי לכם להשתמש באפליקציה.

אז נתחיל בציטוטים של לקוחות:

פנגו היקרים ביום רביעי שעבר חניתי בבני ברק הפעלתי את החניה ע"י האפליקציה שלכם משעה ארבע וחצי עד שבע וחצי ולאכזבתי הרבה שהגעתי לרכב מצאתי דוח על השמשה של הרכב איך קורה דבר כזה לא ברור לי ומדוע עכשיו אני צריכה לרדוף אחריכם כדי לבטל דוח שלא מגיע לי על חניה ששילמתי עבורה. נרשמתי לשירות שלכם עלמנת לא להתעסק בדוחות ממש מרגיז!!!

******

זה הזמן להזהיר את משתמשי Pango | פנגו באנדרואיד (ואולי גם באייפון).
האפליקציה הזו מלאה בבאגים שיעלו לכם בהרבה כסף.
סיפור דוגמא: חניתי בהרצליה שעה, סיימתי את החנייה, נסעתי לכפר סבא והתחלתי את המונה שוב. אחרי 20 דקות קיבלתי התראה שהחנייה מסתיימת. וואלה? כל כך מהר?
כשהגעתי לרכב בריצה ראיתי פקח כבר בתחילת הרחוב (טרם הגיע אלי), ושהחניה מהרצליה (!) עוד ממשיכה, למרות שהפסקתי אותה ולמרות שהתחלתי אותה בעיר אחרת.
אז גם זה עלה לי בזמן חנייה לא רלוונטי, כולל מונה שהמשיך לרוץ כשהייתי בנסיעה בין הערים וגם כמעט דוח.
תודה, אבל לא תודה.

******

שלום, אבי הפעיל היום פנגו באזור קרית מוצקין וכשחזר לרכב גילה שקיבל דוח
מה עושים?

******

דו"ח שקיבלתי למרות שהפעלתי פנגו.. פעם שלישית..

******

שימו לב, כל אלו ציטוטים מהיממה האחרונה!!!

חשוב לדעת, כי מנסיון אישי, עדות של חברים, וקריאה מעל גבי עמוד הפייסבוק של החברה עולה, כי במקרים של דוח למרות הרשמת החניה באפליקציה, אתם אלו שתזדקקו לטפל בדוח מול הרשויות, המקסימום הוא שתקבלו מפנגו אסמכתא לחניה, במקרה שהיא קיימת.

לדוגמה, אם האפליקציה אכן רשמה אתכם במערכת, תקבלו אסמכתא, ותוכלו לפנות איתה לרשויות.

אבל, וכאן בא אבל לא קטן, בחלק גדול מהמקרים אין אסמכתא, מכיון שהבאג באפליקציה גרם לא שלא לתפקד כמו שצריך, ואין חניה פעילה במערכת פנגו. אין לי עצה בשבילכם למקרה שכזה.

בעמוד הפייסבוק של פנגו הם משתדלים לתת רושם שהם מסייעים בענין, אך הלקוחות שם לא ממש מרוצים מהשירות, והוא נראה לא יעיל במיוחד – שיפטו בעצמכם:

ציטוטים לדוגמה:

לא יאמן…
1. פעם שלישית שאני מפעיל את השירות ועדיין מקבל דו"ח..
2. שירות הלקוחות שלכם בלתי נסבל ומפיל עליי את הבירוקרטיה כל פעם.
3. מעבר לכך, שירות הלקוחות ממליץ לי לשכור עו"ד!! – לשכור עו"ד כדי לחנות בתל אביב?!!
4. נמאסתם..

******

סיימתי שיחה עם נציג, שלל תירוצים והתחמקויות במסווה של חוקים שלא קיימים, שורה תחתונה: לא רוצים לעזור ללקוחות שלהם..
תקראו לי בחזרה כאשר התהליך יהיה כזה: קבלתי בטעות דו"ח->אני מצלם ושולח לכם עם הטלפון-> אתם מטפלים בזה. זהו.

******

טרם הירשמות למערכת פנגו חשוב לדעת!!!!!!! עד רגע זה המתנתי לנציגת שרות (במשך 30 דק') בפעם השניה אחרי שאני מבקש במפורשות לבטל את השירות שלעולם לא נרשמתי עבורו. בקשתי הוכחות לבקשתי לקבל את השירות וטרם קיבלתי, גם לאחר שכבר הובטח לי בשיחתי הראשונה עימם, שאקבל. יש לי הקלטות של השיחות עם נציגת השירות. כמעט ובלתי אפשרי להגיע למענה אנושי לקבלת שירות וגם כשזה קרה תודעת השירות ויכולת המענה לתשובות הייתה ברמה הנמוכה ביותר שקיבלתי.

******

נקודה נוספת לידיעתכם, ואצטט שוב לקוחות מעמוד הפייסבוק של פנגו:

לכל החושבים להצטרף כמנוי לפאנגו, הזהרו מאוד, מדובר במלכודת לתמימים שמאמינים בהתחייבות למנוי חינם ללא כל דמי מנוי, ובכל זאת מוצאים עצמם מחויבים סכום מספיק זעיר בכדי שלא "יורגש" מדי חודש 4.90 ש"ח אבל שמצטבר לעשרות שקלים בשנה ולעשרות אלפי שקלים מעבר לכל המנויים!!!
. הם לא שולחים שום פרוט חשבון ושום התראה לכך, ונותר לכך לגלות זאת בין החיובים בדף חיוב כרטיס האשראי.
כשגיליתי את הדבר התקשרתי לברר מדוע אני מחויבת והפקידה טענה שה"מערכת נפלה" והתחייבה לחזור אלי. מאז עברו חמישה חודשים ואף אחד לא חזר. התקשרתי שוב, והתברר שלטענתם בעת ההצטרפות רכשתי שרות תזכורת קולית. סרבו להחזיר לי את החיוב למרות שלא השתמשתי כלל בשרותי המנוי במשך יותר משנה. כשביקשתילבטל הדבר טענו שאני מחויבת להכנסת לאתר האינטרנט. חוצפה שכזו – מחייבים אנשים שעשו שימוש בטלפון להצטרפות למנוי – להכנס לאינטרנט כדי לבטל, ושוב מנצלים תמימות של אנשים מבוגרים שלא יכולים לעשות שימוש באינטרנט בכדי לחייב אותם להמשיך ולשלם כספים.

******

מיכל אני מזועזע זה בדיוק המקרה שקרה לי! חייבים להתאגד ולהגיש תביעה! נכון זה סכום פעוט אך כמו שאת אומרת זה מצטבר וכולנו מפסידים על כך! אשמח להיות איתך בקשר בהודעות פרטיות בכדי שנוכל להריץ את התביעה אני רואה שיש כבר מישהו שמתעסק בזה.

******

בשביעי לאוגוסט כתבתי פה איך גבו ממני מס׳ חודשים בגין תזכורת אישית כאשר למעלה משנה אני לא משתמשת שירות אבל לגבות כסף ידעו. ומתחילת אוגוסט אם תהיתם אף אחד לא טרח לחזור אלי….. מעניין איך בדף שלכם כולם מהללים אתכם שבעצם בהנהלת פנגו גונבים כסף!!!!

******

חברת פנגו היקרה שלום – לפני כחצי שנה השתמשתי בשירות שלכם (פעם אחת, ברעננה, לחצי שעה) להפתעתי הרבה קיבלתי חיוב בחודש אוגוסט האחרון (לפני כמה ימים) של 4.9₪, יש סיכוי גדול מאד שבגלל שזה ״רק״ 4.9₪ חייבתם אותי בכל שאר החודשים מבלי שקיבלתם אישור ממני/לא שמתי לב.
אתם קוראים לעצמכם חברה רצינית ובלי שום בושה מחייבים לקוח שסמך עליכם ונתן לכם את פרטי האשראי שלו, אני דורש החזר מלא של כל הכסף שחייבתם אותי ללא ידיעתי, טיפול מהיר ויעיל ושתמחקו את פרטי האשראי שלי ולעולם יותר לא תחייבו אותי ללא ידיעתי.

******

גם אני נפלתי קורבן לדרך הנלוזה של חברת פנגו להרוויח על חשבון הציבור. אני מחוייב בסכום של 4.90 ש"ח בחודש כבר 10 חודשים מבלי שהסכמתי לכך… נראה שאני לא היחיד.
בחברת פנגו לא מבינים שבדרך של הטעיית צרכנים והליכה על חבל דק בין ניהול עסקים באופן הוגן(לכאורה) לבין גזל ועוולה- תביא רק להפסד!
# גם לכם זה קרה- הגיבו פה או פנו בפרטי.
*אם אתם נציגי פנגו :אין טעם לחזור על ההודעה הלאקונית של "שלחנו הודעה בפרטי" חיזרו אליי עם פתרונות…

Share

Andro Blog

אתם בטח מכירים אותי בתור Andro Blog בפורטל הישן!

10 Comments

 1. ליאור
  10/09/2012 בשעה 12:53

  אני מפעיל אותם רק בטלפון

 2. מוש
  10/09/2012 בשעה 14:56

  אפליקצית פנגו שייכת ליוניסל, חברת "תוכן" סלולרי
  החברה ידועה בהוצאת כספים תוך משחק על גבול החוקי

 3. דגכדגכ
  10/09/2012 בשעה 21:24

  המסקנה הברורה: לעבור לגור ולעבוד במקום שכן ידידותי לבעלי מכוניות , מקום שמרשים בו חופשי לחנות לא חשוב איפה ולא חשוב מתי (כל עוד זה לא חוסם כמובן) .

  תל אביב היא העיר הכי גרועה לבעלי מכוניות – יש גם המון פקקים וגם חוסר בחנייה . לא קולט למה אנשים רוצים לגור שם . גם הדירות יקרות ביותר.

 4. פנאט
  11/09/2012 בשעה 12:24

  להתרחק מהאפליקציה הזאת!
  גילינו חיובים באשראי מבלי שהשתמשנו בדבר העלוב הזה פעם אחת…

  תחסכו את העצבים ולדבר ללאמפה (אין שם עם מי לדבר), ותצעדו עוד כמה מטרים לעבר המדחן הקרוב…

  אפליקציית פנגו פאנגו נראית כמו הונאה אחת גדולה (עושה רושם שזה עובד על "המזל" של לא הגיע פקח אבל סתם שילמת על חנייה שלא תופסת, או על חיובים מוזרים באשראי של כמה שקליםאגורות בכל חודש…. תעשו חישוב של אלפי "משתמשים" מורידי אפליקציה ותראו איזה יופי של רווחים הם עושים על כלום – הרי מי יתלונן לחברת אשראי על כמה אגורות חיוב בכל חודש).

  ל-ה-ת-ר-ח-ק !

 5. רון
  12/09/2012 בשעה 09:49

  אני לא הספקתי להשתמשת בה אפילו פעם אחת וגיליתי שהם מחייבים אותי על שרות שלא ביקשתי, רק מכתב מעו"ד זכה להשבת הכסף לאחר מאבק ממושך.
  גנבים !

 6. כוסעמק!!!!!
  12/09/2012 בשעה 21:12

  קרה לי גם!!! מה עושים עם זה? צריך להתקשר אליהם? סעמק ערס זה שווה לתחת..
  מת לפתוח נגדם תביעה ייצוגית

 7. yoniborros
  13/09/2012 בשעה 21:39

  איך מבטלים מנוי דרך האינטרנט?

 8. pinkman1
  17/09/2012 בשעה 16:05

  שימו לב שהעדכון האחרון נותן להם עוד כמה הרשאות מערכת… אני פשוט מחקתי …

  אני לא מבין למה תוכנה שקשורה לחניה צריכה הרשאה לקרוא את הספר טלפונים שלי..

  יש גבול

  נמחק@@@

 9. אמנון פולק
  29/01/2013 בשעה 16:40

  שבוע שעבר חניתי ברח' ברנדייס מול מס' 22 ,הפעלתי את הפנגו שהודיע לי שעד לשעה 09:00 החניה חופשית אך אפשר להפעיל חניה החל משעה זו,דבר שאכן עשיתי. חזרתי לרכב לפני השעה 09:00 וגיליתי שהרכב נגרר (דוח+גרירה.) כל נסיונותי להשיג תשובה הגיונית לא צלחו, עצתי השמרו משימוש בפנגו

 10. איזי
  03/07/2013 בשעה 19:28

  בעשרת הימים האחרונים אני חווה קשיים בהפעלת מערכת החניה פנגו.
  התקשרות לשרות הלקוחות מציעים "תוריד את האפליקציה מחדש"
  כמו"כ מסתבר כי אין אפשרות להפעיל חניה ברמת גן ! ואנשי השרות מציעים כל מיני דרכים משונות להפעלתה, ולפי האתר של "פנגו" נראה שיש צורך להרשם באופן מיוחד לחניה ברמת גן ! בקיצור "ברדק" !

  ניתן לשער כי לדבר יש השלכות רציניות על רפורטים שאנשים מקבלים

  כמו"כ ברצוני להפנות את תשומת ליבכם כי מלבד החיוב עבור החנייה
  יש חיוב של 40 א"ג בגין כל הפעלה באמצעות הטלפון הסלולרי ! "הרצחת וגם ירשת ?"

  יש כאן בעיה שנוגעת לכלל הציבור שחלקו אינו מודע לה, חוטף רפורטים ואינו מסוגל להתמודד אח”כ עם הרשויות שאינן ששות לשתף פעולה

  האם יש מישהו שם למעלה שמפקח על התרמיות נתמחות בסלולר ?

  לא מובן למה

השאר תגובה