נקסוס פריים מקבל הסמכה מIEEE


פורסם ב 26/08/2001 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

ארגון התקנים העולמי (IEEE) אשר אחראי על תקן הWiFi, אישר השבוע את מכשיר הGT-I9250 של סמסונג, ככל הנראה GT-I9250 אשר נחשף במפת הדרכים של סמסונג יהיה מכשיר הנקסוס החדש.

צעד זה מקרב אלינו את הנקסוס החדש צעד אחד קדימה לכיוון ההשקה, וזאת מיד לאחר שסמסונג מאיימת בתביעה על אדם אשר מפיץ את השמועות על המכשיר החדש, שנמצא בהליכי פיתוח על ידם.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

2 Comments

 1. archpsion
  26/08/2011 בשעה 17:59

  לא טוב בכלל!
  אם אני קורא נכון אז יש למכשיר הזה אפשרות לתקשורת ווייפיי בתדר 5GHZ, משרד התקשורת עושה בעיות עם ייבוא מכשירים שעובדים בתדר הזה למיטב הבנתי.

 2. pmaor
  26/08/2011 בשעה 18:06

  תיקון קטן: IEEE איננו ארגון התקנים הבנלאומי אלא ארגון בנלאומי מאד מכובד של מהנדסי החשמל והאלקטרוניקה בעולם,אני חבר בו. (ראשי התיבות של Institute of Electrical and Electronics Engineers ). בארה"ב אין מכון ממשלתי לתקינה כמו מכון התקנים בארץ והעבודה נעשית ע"י גופים לא ממשלתיים מכובדים. IEEE הוא אחד מהם.
  קיים ארגון תקנים בנלאומי ISO,(ראשי תיבות של INTERNATIONAL STANDARD ORGANISATION) שמפרסם תקנים שונים ומי שמכיר את הנושא זוכר את תקני ISO9100 ואחרים שארגון זה הוציא.

השאר תגובה