עולם הרכב – כל מה שתצטרכו לרכב שלכם


פורסם ב 13/08/2011 ע"י itamarbh

אפליקציית "עולם הרכב"  הוא כלי נוח המאפשר לכם לנהל יומן ולקבל מידע רלוונטי לכל מה שקשור לרכב שלכם. הנה…

את האפליקציה פיתחו חברת iEnd Software, ולמעשה הם הביאו לבעלי הרכבים שביננו כלי לא רע בכלל שמאפשר לנו לקבל הרבה מאוד מידע ותוכן רלוונטי במקרה הצורך.

במסך הראשוני של האפליקציה תוכלו לקבל הרבה מאוד מידע שמחולק לפי מספר קטגוריות: מוסכים, שמאים, שירותי גרר, מורים לנהיגה, ועוד… בכניסה לאחת מהאפשרויות, פשוט תקבלו רשימה של כל הדברים. כמובן שגם האופציה לחפיש תהיה שם.

עוד מאפשרויות האפליקציה מאפשר היא מעקב אחרי כל מה שקשור לטיפול הרכבים שלנו. נוכל להכניס לדו"ח את פרטי הטיפול האחרון ובעצם ליצור לנו היסטוריה של טיפולים. בנוסף, נוכל גם ליצור התראה ולתזמן את הטיפול הבא.

גם את נושא הצמיגים לא שכחו יוצרי התוכנה כאשר הם מביאים לנו רשימה מכובדת של לחצי אוויר המסודרת לפי יצרניות הרכב השונות.

בנוסף לדברים האלה, אם חלילה הייתם שותפים לתאונת דרכים, האפליקציה מציאה לכם ליצור דו"ח מקיף של כל הפרטים שתצטרכו לזכור. החל מפרטים אישיים ופרטי הרכב של הנהג השני, דרך פרטי פוליסת הביטוח, ועד האפשרות המובנית לצלם תמונות ממקום האירוע ולשלוח את כל המידע שרשמתם ישירות לסוכן הביטוח שלכם דרך האפליקציה. נחמד מאוד.

לבסוף, הלשונים האחרונה תאפשר לכם לקבל מידע בטיחותי כללי, קצת מידע על הצמיג, וגם ליצור התראות שונות כמו תשלום דו"חות, ורישוי לרכב שלכם.

את האפליקציה תוכלו להוריד בחינם מהמרקט. הנה הקישור.

Share

2 Comments

 1. benoved
  13/08/2011 בשעה 19:57

  מרשים ונראה ממש טוב. כל הכבוד.

 2. isotoper
  14/08/2011 בשעה 14:07

  מכובד ביותר. גשם של אפליקציות אנדרואיד איכותיות.
  זוכרים את הימים של : "אפליקציה חדשה שמראה תמונות מתחלפות"….
  אם אני לא טועה זה אפילו היה בבלוג הזה P:

השאר תגובה