היום: אסוס מעדכנת את ה-Transformer לאנדרואיד 3.2


פורסם ב 28/07/2011 ע"י itamarbh

ע"פ הודעה בחשבון הטוויטר של אסוס, עדכון אנדרואיד 3.2 (Honeycomb) צפוי לנחות היום למשתמשי ה-eeePad Transformer. הנה כל הפרטים על העדכון הזה…

קודם כל אני חייב לציין שאני מתרשם לטובה מהמהירות והיעילות של אסוס בנושא העדכונים לטאבלט שלה. העדכון הזה לאנדרואיד 3.2, מגיע לטאבלט כשבועיים וחצי בלבד לאחר שהושק ע"י גוגל ב-Xoom. הלוואי והרבה יצרניות יקחו דוגמא מאסוס בנושא. מברוק.

אז כמו שהבנתם, אסוס עדכנה בחשבון הטוויטר שלה הלילה, שעדכון צפוי לצאת למכשירי ה-eeePad Transformer במהלך היום (חמישי). עדיין לא בדיוק ידוע איך זה יגיע למכשירים וכמה זמן זה יקח, אבל כשמדובר על יום אחד אז אנחנו סבלניים ונעדכן אתכם במהלך היום.

אנדרואיד 3.2 מחדש לנו כמה דברים כמו ביצוע זום והגדלה לאפליקציות שלא מותאמות למסך הרחב, העלאת מדיה ישירות מכרטיס הזיכרון, ועוד כל מיני אופטמיזציות של האנדרואיד למסכים הרחבים.

מכשירים ישראליים:

מחברת 'Shachar Marketing Communication', המטפלים ביחסי הציבור של Asus בישראל, נמסר כי עדכון אנדרואיד 3.2 יהיה זמין למכשירים הישראלים בעוד כשבועיים. אנו כמובן נעדכן אתכם על אופי העדכון כשיהיה זמין.

תודה רבה לשרון מ'שחר מרקטינג' !

Share

2 Comments

 1. yuvalgol
  28/07/2011 בשעה 12:30

  המכשיר שלי עכשיו בסרבפרו מקבל את 3.1
  מעניין מתי הוא יקבל את 3.2

 2. אנדרואיד 3.2 ל-Transformer הישראלי זמין כעת | iAndroid – האנדרואיד של גוגל – בעברית !
  17/08/2011 בשעה 11:45

  […] לא נשארים מאחור, וזוכים לעדכון גירסא לאנדרואיד 3.2. בקישור הבא תוכלו למצוא קצת מידע על העדכון הזה, שיצא לפני שבועיים […]

השאר תגובה