האם האנדרואיד מרקט יחל למכור מוזיקה?


פורסם ב 16/07/2011 ע"י itamarbh

קבצי מערכת שנמצאו בתוך אפליקציית המרקט החדשה, מעידים על כך שיכול מאוד להיות שנוכל לקנות גם מוזיקה דרך שם. בואו לראות…

כאשר גוגל השיקו את שירות המוזיקה שלהם בחודש מאי האחרון, נשאר סימן שאלה גדול מאוד בכל הנוגע לחנות מוזיקה של גוגל. ההנחה היא שעד היום חנות שכזאת לא הושקה עקב בעיות הסכמי רישיון עם חברות המוזיקה הגדולות של ארה"ב. האם בקרוב זה הולך להשתנות?

האתר Android & Me בדק ומצא את הדבר הבא: קבצי מערכת (תמונות) שנמצאו בתוך אפליקציית המרקט החדשה שהוכרזה והודלפה השבוע, מצאו כי גוגל הכינה לוגואים גם עבור קטגוריה למכירת מוזיקה.

הקבצים הם בעצם קבצי תמונה, שעליהם מבוססת כל הגרפיקה של האפליקציה. אם נהיה יותר ספציפיים, אז הכוונה היא לאיור של "שקית הקניות" עם הרובוט שנמצא בחלק העליון של המרקט.

את הקבצים האלה אתם יכולים לראות בחלק העליון של המרקט, אם שמתם לב (וגם אם לא…) אז הם מחולקים לצבעים שונים שמסלים את הקטגוריה שאתם נמצאים בה כעת. לדוגמא: חנות האפליקציות קיבלה את הצבע הירוק, חנות הספרים את הצבע הכחול, חנות הווידאו את הצבע האדום.

ע"פ אותם קבצים שאתם יכולים לראות בתמונה הנ"ל, הקבצים שנושאים את שם המוזיקה הם בצבע כתום, צבע שבא יופי לידי ביטוי בכל שירות המוזיקה שלהם.

מזה אומר? האם גוגל הגיעה להסכם עם ענקיות המוזיקה ואנו צפויים להכרזה נוספת בנושא? או שמא רק מכינים של את העתיד שאולי יבוא מתישהו…? נחייה ונראה.

Share

3 Comments

 1. eden1108
  16/07/2011 בשעה 23:37

  ראש בראש עם Apple!

 2. yes
  17/07/2011 בשעה 08:11

  אני בעד זה.

 3. Blue Omega
  17/07/2011 בשעה 11:35

  אל דאגה, סביר להניח שהשירות יגיע למספר מדינות כאשר ישראל היא לא אחת מהן.
  שירותים מכירת מוזיקה וסרטים גדולים כדוגמת Amazon ואחרים לא מאפשרים רכישת מוזיקה בארץ בגלל הפירטיות המטורפת שיש כאן.

השאר תגובה