משפחת אמאזון


פורסם ב 17/05/2011 ע"י itamarbh

כאן גרים בכיף. עושה רושם ש'אמאזון' מתכננת כמה מכשירים חדשים מעניינים במיוחד. הנה מה שיודעים עליהם עד עכשיו…

זה לא סוד שהחבר'ה של 'אמאזון' עובדים על להוציא מכשיר טאבלט משלהם לשוק, העניין הוא שהשמועות האחרונות פתאום מדברות על כמה מכשירים, משפחה, בינהם טאבלט עם מעבד תלת ליבתי מהדור הבא של TEGRA.

הטאבלט הראשון אפילו חצי אושר ע"י אמאזון, כאשר המנכ"ל של החבר'ה אמר לעיתונאים בשבוע שעבר שיש למה לצפות. הוא צפוי לצאת לאוויר העולם בתחילת הקיץ ולהיות יותר זול ו"עממי", כאשר בין השאר הוא נושא איתו מעבד כפול ליבה מהדור הנוכחי של TEGRA. מה שלא אושר, או יותר נכול "אושר בשמועות" הוא שסמסונג הולכת לייצר את הסיפור הזה.

המכשיר היותר מעניין שכעת מוצג כשמועה בלבד הוא טאבלט שמכונה כרגע "הוליווד" (של הסרטים…). ע"פ אותם שמועות הוא נושא איתו מעבד תלת ליבתי מהדור החדש של TEGRA, מה שדוחה את יציאת הטאבלט לאזור תחילת הסתיו. עוד דבר שמוזכר באותם שמועות הוא גם טלפון סלולארי שעובדים עליו שם באמאזון.

כן שמועות או לא, בד"כ אין עשן בלי אש. רק נזכיר שאמאזון היא לא חברה שמתעסקת בחומרה, אלא צריכים לייצר לה אותו, מה שצפוי להפוך את כל העסק הזה להרבה יותר מעניין. לא נסיים מבלי להגיד תודה ל-RotemZ מהפורום שלנו ששלח לנו הידיעה הראשונית. תודה !

Share

השאר תגובה