מישהו יודע מה הם מתכננים?!


פורסם ב 09/02/2011 ע"י itamarbh

HTC דואגת להשאיר אותנו על אש קטנה לקראת ה-MWC בשבוע הבא, כאשר גם השנה היא צפויה להיות במרכז הכנס. הנה ההימור שלנו:

“ Any ideas on what we are up to? ”.

כך HTC שואלת את אוהדיה בדף הפייסבוק שלה, לצד שעון עצר שסופר אחורה עד תחילת ה-MWC בברצלונה בעוד קצת פחות מ-6 ימים… ואתם מוזמנים לגשת לשם לנחש. לפני כן, הנה כמה רעיונות. מהקל אל הכבד:

 • Pyramid – צפוי להיות מכשיר הטלפון הראשון של HTC בעל מעבד ליבה כפולה מהדור השלישי של סנאפדראגון. אין עליו יותר מידי פרטים, מלבד העובדה שהוא צפוי להיות עם מסך בגודל של 4.3 אינצ' בעל איכות qHD.
 • Flyer – למרות שכבר דיברנו על המכשיר הזה, נזכיר לכם שהוא אמור להיות טאבלט בגודל 7 אינצ' (דומה ל-Galaxy Tab) בעל מעבד 1GHz עם 2 מצלמות, המריץ אנדרואיד 2.3. יש עליו שמועות כבר הרבה יור מידי זמן, כך שמאוד יכול להיות שהוא יוצג בשבוע הבא בברצלונה. אך למרות זאת צריך לזכור שמאז שהתחילו השמועות עליו גוגל הציגה את אנדרואיד 3.0, כך שמאוד יכול לראות שב-HTC ישנו כמה דברים בדקה ה-90. נחכה ונראה…
 • Verdi – הדבר הגדול הבא של HTC. טאבלט בגודל 10 אינצ' עם אנדרואיד 3.0 שאמור להתחרות ב-XOOM של מוטורולה ובגאלאקסי טאב 2. אין יותר מידי דיבורים עליו, אך צפו כנראה למעבד עם ליבה כפולה וכל הדברים שצריכים להיות במכשיר כזה.

אחד מאוד כמה דברים מעניינים שאולי יצוצו שם בברצלונה בשבוע הבא זה דיזייר 2. וגם הדבר הבא, שב"אנגאדג'ט" מאמינים שזה ה-Wildfire 2:

בקיצור, הרבה מאוד שמועות תחת המותג HTC עולות ויורדות בחודש האחרון. אם רק חצי מהדברים האלה יגיעו לחנויות בקרוב אנחנו וגם אתם נהיה מרוצים. עד אז, נחכה למסיבת העיתונאים שלהם ב-MWC, ונזכיר שממש באותו מקום בשנה שעברה HTC הביאה לנו את הדיזייר והלג'נד. ככה שיש למה לצפות.

הנה סרט פרסומת של HTC, גם פה נתפס ה"ווילדפייר 2":

Share

2 Comments

 1. elad
  09/02/2011 בשעה 17:47

  מה עם הפייסבוק פון שמשולב עם אנדרואיד?!
  יש עליו הרבה שמועות….

 2. carbonfiber51@gmail.com
  12/02/2011 בשעה 19:14

  גרסה 2.3 עם סנס ל DHD!

השאר תגובה