האם המרקט יעודכן בקרוב?


פורסם ב 17/11/2010 ע"י itamarbh

שינויים נרחבים שגוגל מכניסה בממשק המפתחים של המרקט, יכול מאוד להיות שמעידים על שינוי קרוב.

כל הפרטים בהמשך…

גוגל מעדכנת כעת את ממשק המפתחים של המרקט ומכניסה לשם כמה אופציות חדשות. ממשק המפתחים הוא אותו ממשק WEB דרכו המפתחים השונים מעלים את האפליקציות שלהם למרקט, ומגדירים את פרטים השונים אודות האפליקציות.

הנה כל מה שנוסף לממשק המפתחים:

  • אייקון ברזולוציה גבוהה לאפליקציה: תמונה בגודל 512*512 פיקסלים באיכות 24bit שתהווה אייקון לאפליקציה.
  • Featura Graphic: תמונה בגודל 1024*500 פיקסלים באיכות 24bit.
  • Promotion Video: הוספת סרטון על האפליקציה באמצעות קישור ליו-טיוב.
לחצו על התמונה להגדלתה

אם אתם זוכרים את ההכרזה של גוגל על שינויים במרקט מה-Google I/O ביוני, אז עושה רושם שדברים קצת יותר מתחברים להם ויכול מאוד להיות שאנו עומדים לפני שינוי כזה או אחר באופן שבו אנחנו יכולים להוריד אפליקציות, כמו התאמת אתר המרקט ב-android.com לשימוש מעשי יותר. עוד אפשרות מעשית לא פחות, היא התאמת המרקט עצמו לשוק הטאבלטים ההולך וגדל.

כמו כן, עוד בנושא עדכונים במרקט, גוגל שלחו הבוקר מייל לתפוצת המפתחים עם הודעה על הורדת ממשק המפתחים לפרק זמן של 6 שעות בין 10 בלילה של יום חמישי, עד 4 בבוקר של יום שישי (שימו לב- שעון פסיפי, מערב ארה"ב!!). עדיין לא ידוע למה, שכן ממשק הקנייה (המרקט שלנו במכשיר) ימשיך לעבוד כרגיל.

נראה מעניין כל זה. בין אם זה גירסא חדשה למרקט באנדרואיד 2.3 הבא עלינו לטובה, או שינוי אתר ה-web של המרקט, אנחנו שמחים מכל שינוי ועדכון. מה אתם חושבים?

Share

1 Comment

  1. iAndroid – האנדרואיד של גוגל – בעברית ! » Blog Archive » סיכום שבועיים
    20/11/2010 בשעה 15:37

    […] רביעי: מכשיר חדש של סוני אריקסון- Xperia X12; האם המרקט יעודכן בקרוב? ; מעתה ניתן ליצור ולערוך מסמכים דרך Google Docs […]

השאר תגובה