שלטון האייפון יחכה, יאללה אנדרואיד


פורסם ב 24/09/2010 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

כחלק מהפוסטים שלי על השוק האמריקאי יצא לי להיכנס קצת יות לעומק העניין. למעשה ניראה כי השוק נשלט ע"י ספקיות השירות ורווחיות העסק מאשר ע"י איכות המכשירים. תמימות, אני יודע אבל באמת חשבתי שככה רק הספקיות בארץ, שכן המכשירים קיימים.


בכל מיקרה סוכנות הידיעות AP מפרסמת הצהרה שנאמרת ע"י מנכ"ל וריזון, איבן סידנברג, שמגיב לשמועות ומודיע שלא יהיה אייפון לרשת הדור השלישי של ורייזון, להזכירכם מדובר על רשת CDMA (כמו הרשת הישנה של פלאפון), ולמעשה מעביר את הציפייה למכשיר כשנתיים קדימה לכאשר הרשת הדור הרביעי תושלם.

מה הדבר אומר בעצם?

שליטה מוחלטת של מכשירי האנרודאיד ברשת ורייזון והשקעה כספית ועידוד מכשירים חדשים הן ממוטורולה והן מ- HTC. האם הדבר היה שונה אם וריזון הייתה מקבלת אייפון?

אשמח לשמוע תגובות ובכלל אשמח לשמוע אם הפוסטים האלה מעניינים מישהו (או שעליי להחליף נושא).

לפוסט שלי באנגלית + לינק למקור.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

1 Comment

  1. iAndroid – האנדרואיד של גוגל – בעברית! » Blog Archive » סיכום השבוע
    25/09/2010 בשעה 12:40

    […] אודות / About סיכום השבועספטמבר 25th, 2010 by Itamar Ben-Haimברשותכם, אפתח במנהג חדש, מאין סיכום שבועי שכזה, שיופיע מן הסתם בסופ"ש.תוכלו לראות כאן סיכום וקישורים לכל הדברים שסיפרנו לכם עליהם השבוע. כך שמי שלא עקב, פספס, או סתם רוצה לעשות לעצמו סדר בבלאגן – יוכל בקלות לעשות כך.בואו נתחיל…–שבוע 38:-שישי + שבת ה-17-18.9סופ"ש בסימן רשת 'ווריזון' האמריקאית. בשישי התבשרנו שהרשת לא תעדכן את מכשיר הדרואיד הריס, שהוא המקביל להירו לרשתות ה-CDMA, ובמקום זה הרשת תתמקד במכשירים החדשים של החבר'ה.לא חיכינו יותר מידי זמן, וכבר בשבת ווריזון קיימו את שהבטיחו, והיו לראשונים שהתחילו את השיווק לגאלאקסי טאב החדש – הנה 10 סיבות למה אתם רוצים אותו.-יום שני ה-20.9התחלנו מתוכנה כחולה לבנה חדשה, הפעם אפליקציה שיכולה לרגל בשבילכם מה קורה במחשב שלכם – Screen Watcher.המשכנו עם סרטון פרסומת ראשון לגאלאקסי טאבלט, סרטון מבית סמסונג, בואו לראות.ולבסוף סיימנו עם עוד אפליקציה נחמדה, מאין רשת חברתית שמתנהלת כולה על גבי מפה. גם היום, כמה ימים אחרי, היא מצליחה להעביר לי הרבה מאוד זמן, וזה אפילו כיף.-יום שלישי ה-21.9יום שלישי התחיל עם בשורות טובות. עוד סקר, שוב חברת comScore שבוחנת את איזה פלטפורמות וכמה נמצאות לנו בסמארטפונים, ושוב, כרגיל לאחרונה, אנדרואיד היחידה שזוכה לגידול באחוזים, ואפילו גידול משמעותי.בערב, שי אהרון הראה לי לראשונה את הרום הזה. רום סיני, מדהים ביופיו שרץ על מכשירי נקסוס ודיזייר. קבלו את ה-MiUi. בהמשך השבוע כבר יצאו גירסאות עם אנגלית חלקית לרום הזה, אתם מוזמנים לחפש אותם בפורומים.-יום רביעי ה-22.9בשורות נחמדות מאוד למשתמשים הגאלאקסי S, ברשת נמצאו הגרסאות של אורנג' וסלקום למכשיר הזה שיושק אצלהם בקרוב. כך שכל המעוניינים יכולים להתקין ממשק עם עברית מלאה.בהמשך היום, גוגל שחררו עדכון של אפליקציית ה-Gmail, והפעם היא נמצאת גם לראשונה במרקט. בואו לראות.-Page 1 of 2 | Next pagePosted in סיקורים | Previous post: שלטון האייפון יחכה, יאללה אנדרואיד […]

השאר תגובה