סיקור אפליקציה – MyBackup Pro


פורסם ב 12/07/2009 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

מאת עמית גולדברג

MyBackup

שלום לכולם !

בזמן האחרון אני מוצא את עצמי קופץ בין ROM לROM במכשיר שלי ומוצא עצמי שם מחדש אנשי קשר, סימניות בדפדפן, מתקין את כל האפליקציות מחדש (דרך הMarket) ועוד הגדרות שונות שאני רגיל שיש לי אותם במכשיר. אין דבר יותר מרגיז מלהעתיק זכרונות מחדש ידנית.

אני לא ידוע בתור בזבזן אבל אחרי שניסיתי בעברי הלא רחוק את MyBackup Lite הייתי חייב לרכוש במיטב כספי את MyBackup Pro ב$4.99.

שווה להשקיע באפליקציה הזאת כסף. מעבר לזה שהיא יכולה לגבות ה-כ-ל – אפליקציות שמותקנות על המכשיר, אנשי קשר, Call log,סימניות,SMS,MMS, הגדרות המכשיר, קיצורי הדרך של שולחנות העבודה, שעון מעורר,וDictionary. ישנה גם אפשרות לגיבוי מ aTrackDog, aHome, StreamFurious, וnoteEverything. לאפליקציה אפשרויות לגיבוי על כרטיס הזכרון (בתור קובץ ZIP) או ברשת (!). הגיבוי ברשת עובד ככה: אחרי שסיימתם לגבות ניתן לכם PIN מיוחד וססמא, ואת המידע הזה אתם יכולים לשלוח לעצמכם לאימייל בקלילות ובזריזות היישר מהאפליקציה.

MyBackup Screenshot

אם בחרתם לגבות את המידע על כרטיס הזכרון, הוא ישמר ב: /sd/rerware/MyBackup. משם כמובן אפשר להעתיק למחשב ולהשאיר לגיבוי (תמיד טוב שיהיה גיבוי של אנשי הקשר לפחות). עוד אפשרות נחמדה היא לתזמן גיבויים באופן אוטומטי. כך תוכלו להגדיר שלמשל פעם בשבוע, בלילה המכשיר יגבה לבד את הכל. ע"מ להוריד את האפליקציה תהיו חייבים שיהיה לכם בmarket תוכנות בתשלום (בעזרת MarketEnabler של Androidiani שניתן להורדה מכאן – חייבת להיות גישת ROOT!).

אני מצרף פה ברקוד, שאותו אתם יכולים לסרוק באמצעות הG1 בעזרת תכנה שנקראת "Barcode scanner" ואז זה יקח אתכם ישר לMarket ישר לתוכנה. שימו לב שלפני שאתם סורקים אתם מחוברים לאינטרנט והפעלתם תוכנות בתשלום.

ברקוד

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

השאר תגובה