אפליקציה פופולרית לעיצוב המכשיר – panda home


פורסם ב 02/03/2010 ע"י Andro Blog

ניתן למצוא במרקט הרבה ערכות נושא (themes) שעובדות על הפלטפורמה של panda home, העליתי רק סיקור קצר על האופציות הקיימות בה, בליווי תמונות מסך, ממליץ לכל מתעניין, למצוא לעצמו זמן פנוי, ברכבת או בתור לדואר, לבצע גיבוי nandroid, להוריד מהמרקט את הpanda לשחק איתה קצת, לראות את האפוציות ולהחליט אם הוא נשאר איתה או חוזר לגיבוי האחרון שביצע לפני דקות.

נתחיל עם הסרגלים הצידיים. בשני צידי המסך ניתן למשוך סרגלים צידיים, עליהם נעמיס קיצורי דרך של תוכנות או תיקיות כמו על המסכים עצמם, ע"י גרירה של האייקונים אל הסרגלים הנשלפים.

ניתן לעצב את הנשלפים האלו בצבע על פי בחירה, גובהם ועומקם.

הקליקו לקריאת ההמשך

מספר מסכי הבית ניתן להרחבה עד ל11 מסכים! אופציה של מסך דיפולטי – לא חייב להיות האמצעי, ניתן גם להגדיר שיופיע על המסך שורת נקודות המציגות באיזה מסך נמצאים, ואיפה נמצא המסך הדיפולטי אליו ניתן להגיע בלחיצה על מקש הבית.האייקונים מוחלפים לפי ערכת הנושא שתבחרו, חלקם נושאים בחובם אייקונים גם לתפריטים הפנימיים. למרות שכך, תוכלו לבחור בהגדרות שלא להציג את אייקוני ערכת הנושא ויוצגו אייקוני ברירת המחדל של האנדרואיד.


המעבר בין ערכות הנושא הוא קל מאד, אם תרצו לשחק עם מראה המכשיר, בשעות העבודה כך, ובפנאי אחרת, לחיצה ארוכה על מסך הבית תביא אפשרות להכנס להגדרות, ושם בtheme תופיע רשימת ערכות הנושא שלכם, בחירה באחת מהן תפעיל אותה.

פיצ'ר נוסף, בלחיצה על אייקון שעל גבי מסך הבית, יפתחו בפניכם מספר אופציות השייכות ליישום הספציפי, כולל מידע על המשאבים שהוא לוקח, הסרת היישום ועוד.

באמת שכתבתי די מלמעלה, רק בשביל לתת כיוון ראשוני למתעניינים, וכאמור, נסו בעצמכם.

Share

Andro Blog

אתם בטח מכירים אותי בתור Andro Blog בפורטל הישן!

4 Comments

 1. liavk
  02/03/2010 בשעה 16:59

  רגע בעצם זה מתבסס על רום או מה? איך זה בדיוק עובד… תמיד תהיתי

  1. admin
   02/03/2010 בשעה 17:12

   ככל האפליקציות שאינן תלויות רום או מכשיר.

 2. שינם
  02/03/2010 בשעה 21:31

  איך אפשר להשיג את השעון הזה?

  1. admin
   02/03/2010 בשעה 20:27

השאר תגובה