חדש בתחום הapp2sd – בחירת מיקום התקנת אפליקציות


פורסם ב 26/02/2010 ע"י Andro Blog

עד היום, לאחר שיעצבתם את כרטיס הזכרון עם מחיצות תומכות בapp2sd מיקום התקנת האפליקציות, על זכרון המכשיר או על כרטיס הזכרון היה תלוי ברום שהתקנתם. רומים תומכים בapp2sd היו מתקינים אוטומטית את האפליקציות על כרטיס הזכרון.

חלוקות הדעות בדבר התועלת שבענין. מצד אחד התקנת האפליקציות על כרטיס הזכרון מפנה זכרון במכשיר, מצד שני מהירות פעילות האפליקציות המותקנות על כרטיס הזכרון עלולות להתנהג באיטיות, וכמובן תלוי בסוג הכרטיס ובמהירותו.

חדש בתחום, משתמש בפורום xda יצר את האופציה בשבילכם להחליט אם אתם מעוניינים להתקין את האפליקציות על כרטיס הזכרון או על זכרון המכשיר, תוכלו לבחור אולי שאת האפליקציות הפחות שימושיות בשבילכם תתקינו על כרטיס הזכרון, ואת היומיומיות על זכרון המכשיר.

יש כבר רומים להירו ולנקסוס שתומכים בפונקציה הזאת. מציינים שהיא עדיין בחיתוליה, ונושאת עמה אי אלו בעיות.

הרום להירו שוחרר אמש, והוא מבית היוצר של lox המפורסם בעבודות משובחות.

לפרטים על הרום להירו הקליקו כאן.

גם לנקסוס יצר אחת המשתמשים את הרום של קינוג'ן עם הפונקציה המדוברת של בחירת התקנת התוכנות על כרטיס הזכרון או על המכשיר, תוכלו לראות כאן.

Share

Andro Blog

אתם בטח מכירים אותי בתור Andro Blog בפורטל הישן!

4 Comments

 1. zvika
  28/02/2010 בשעה 18:12

  אני מאד מעריך את העבודה שאתה עושה כאן בעדכונים מקיפים והאמת זה משאיר "טעם של עוד".
  ה"עוד" הוא שלעיתים את ה מפנה אותנו לאתרין אחרים " כמו ההפניה לישום שמאפשר היכן לשמור קבצים והקישור שולח אותנו להרשם כחברים באתר כדי לקרוא, או להוריד את היישום.

  האם אין דרך שתוכ לחסוך לנו את הרישום הזה?

  1. admin
   01/03/2010 בשעה 09:13

   הבקשה שלך מצריכה להעלות את כל הקבצים אליהם מפנים הלינקים, מלבד הטירחה שבדבר (להעלות את הקבצים לשרת אחר) בהרבה מהמקרים יוצרי הקבצים מעדיפים שהגולשים יורידו מהאתר שלהם, גם מביא להם יותר גולשים, גם יש להם מושג על פידבק מקהל המשתמשים – יכולים לראות כמה משתמשים הורידו את הקובץ שהם יצרו.
   בדרך כלל לא מדובר בהרשמה להרבה אתרים, אחרי הכל רוב החומר מרוכז באתרים בודדים, שההרשמה אליהם היא חד פעמית.
   בכל זאת, יש כאן נקודה למחשבה. 🙂

 2. zvika
  01/03/2010 בשעה 13:00

  הנה נהגתי כעצתך ונרשמתי לפורום, אבל מתברר שההרשמה לא מספיקה. צריך גם לתרום חומרים ואני לא מפתח ואפילו לו מומחה, אלא סתם משתמש שרוצה להנות מהפיתוח הז. אז איך עושים את זה?!
  אכן נקודה למחשבה 🙂

  1. admin
   01/03/2010 בשעה 13:59

   בכאלו מקרים, היוצר בודאי לא מעוניין שהחומר יעלה לשרת אחר, ויופץ ללא מנויים.

השאר תגובה