ה-MyTouch 3G יקבל עדכון ל-2.2 בקרוב


פורסם ב 09/06/2010 ע"י itamarbh

האם דווקא ה"מיי טאץ'" (גירסאת טי-מובייל למכשיר המג'יק) הישן יחסית יהיה המכשיר השני שיקבל את העדכון ל-Froyo?!

נשמע מפתיע בהתחשב בכך שיש כ"כ הרבה טלפונים חדישים ומתקדמים יותר כיום, שמתוכננים לראות את העדכון רק לקראת סוף השנה. אבל אכן כן. וזה אפילו לא הגיע משמועות, בניגוד לאיך שדברים כאלה מגיעים בד"כ, פרסום רישמי של טי-מובייל.

אז חדשות טובות להרבה מכם, כי ה-myTouch הוא האנדרואיד השני הכי נמכר בארצות הברית. עדיין. וצריך לתת פה מילה טובה לטי-מובייל, שגם כאשר המג'יק רץ מעל שנה בעולם, הם עדיין מצליחים למכור, ולמכור יפה, את המותג שלהם. להזכירכם- מול עשרות מכשירים אחרים חדישים ומשוכללים הרבה יותר.

העדכון:

קודם כל נגיד שהעדכון יגיע לשני גרסאות המכשיר. גם הגירסא החדשה יותר (ההיא עם שקע האוזניות 3.5 מ"מ), וגם הגירסא הישנה יותר.

איך זה יעבוד? שאלה מצויינת. כתבי Android&Me מספרים שהם שיחקו עם מכשיר Google ION (גירסא ממותגת למפתחים של המג'יק) שהריצו 2.2, וזה נראה מצויין. בכל אופן, הם מקור טוב.

מתי?

Coming Soon

זה הכי הרבה שטי-מובייל פרסמו.

אבל, ידוע שבטי-מובייל מתוכנן משהו גדול הקשור לסלייד ב-19 לחודש, ככה שישנה סבירות, גם אם נמוכה, שמתמשי המכשיר יוכלו להנות מגירסא חדשה כבר בעוד שבועיים.

מה אצלנו?

מן הסתם, לא נקבל עדכון שכזה למכשיר שלנו, אנחנו הרי לא מחוברים לטי-מובייל כאן בארץ.

מה שכן, תהיה גירסא של 2.2 למכשיר הזה. ולמפתחים השונים, יהיה הרבה יותר קל לקחת ולהתאים אותה לשאר המכשירים הדומים (32A 32B).

ככה שאנחנו כן צופים עתיד וורוד יותר גם לבעלי המכשירים המיושנים יותר.

אנחנו כמובן נעדכן.

Share

2 Comments

  1. yoankatz
    10/06/2010 בשעה 10:55

    אופה זה חדשות מעולות כולי מחכה לזה בקוצר רוח 🙂 ועניין נהנה מהפלאפון "הישן" או איך שתקראו לזה 🙂

  2. פורסם הקוד של אנדרואיד 2.2 « iAndroid - אנדרואיד ובעברית!
    23/06/2010 בשעה 21:01

    […] לבסוף, שחרור הקוד נותן ליצרניות ומפעילות את האפשרות להתחיל לעבוד על הגרסאות שלהם לאנדרואיד 2.2. בין אם זה HTC, שצפוייה להפיץ גירסא חדשה משלה עם ה-Sense, או טי מובייל, שגם הודיעה על עדכון למכשירים שלה. […]

השאר תגובה