הנקסוס אחד יעבור לחנויות, גוגל תשנה את מהות החנות הווירטואלית 


פורסם ב 14/05/2010 ע"י itamarbh

עוד בכתבה – 65 אלף מכשירי אנדרואיד נמכרים ביום.

השורה התחתונה בסיפור של הנקסוס, היא שבגוגל מודעים ומודים בטעות השיווק שלהם…

קשה מאוד לאנשים לקנות מכשיר מבלי לגעת בו, לשחק, לנסות, מבלי שיש כתובת מוחשית לאחריות… את כל זה גוגל לא נתנו ללוקוחות הפוטנציאלים של הנקסוס, מה שכנראה השפיע רבות על המכירה שלו. את זה בדיוק בגוגל מבינים היום.

מה עושים?

משנים. "אנדי רובין", שהוא סגן נשיא מחלקת ההנדסה בחברה, שחרר הערב הודעה על השינוים שיבוצעו. בגדול, גוגל הולכת לאמץ את מודל המכירה של כמה חברות סלולאר מאירופה, וזה למכור בחנויות.

עם דילים והתחייבויות לחברות ספציפיות, או בלי. כן סימפריי או לא… עדיין לא ידוע. זה גם לא יקרה מחר. אבל זה בהחלט הכיוון שאליו הולכים.

מה ימכרו בחנות?

כלום.

ברגע שהנקסוס "ישתקע" בחנויות, וימכר במספיק מקומות, גוגל תפסיק את המכירה באתר. והאתר? הוא יהפוך למאין מרכז מידע על כל מכשירי האנדרואיד הזמינים בכל רחבי העולם.

65 אלף מכשירי אנדרואיד נמכרים ביום.

"אריק שמידט", מנכ"ל גוגל, מסר כמה פרטים באחד הכנסים של החברה.

בין השאר הוא מספר, שכיום נמכרים 34 מכשירים מבוססי אנדרואיד, ב-49 מדינות שונות. חתיכת קפיצה ממכשיר אחד שהוא ה-G1, שהיה נמכר בארצות הברית בלבד. רק לפני 18 חודשים…

לגבי כמות המכשירים שנמכרים ליום, מסר "שמידט" שמדובר על 65,000 מכשירים ביום. זה קרוב ל24 מיליון בשנה. זה לא מעט, וזה לפני יציאת ה-EVO וה-Incredible בארצות הברית בחודש הבא.

כך שאם עדיין היה ספק למישהו, גם פה, כמו בסקרים האחרונים, אנחנו נמצאים במגמת עלייה שלא הולכת להיפסק בקרוב…


Share

השאר תגובה