Huawei חושפת את Huawei Mate 10 ואת Huawei Mate 10 Pro


פורסם ב 18/11/2017 ע"י אוריה מימון - Oria Maymon

Mate 10 Pro_Blue Front and Back (1)Mate 10_Gold Front and Back (1)

Porsche Design HUAWEI Mate 10_Front and Back (1)

באירוע בינלאומי שהתקיים לפני שעה קלה במינכן, גרמניה, חשפה חברת Huawei את סדרת מכשירי 10 Huawei Mate, אשר משלבות לראשונה יכולות Artificial intelligence (בינה מלאכותית) בעולם הסמארטפונים.

המכשירים HUAWEI Mate 10, HUAWEI Mate 10 Pro ו- Porsche Design Huawei Mate 10 מהווים פריצת דרך של ממש בתחום הבינה המלאכותית ומשלבים חומרה חדשנית המורכבת ממעבד Kirin 970 ייחודי עם שבב בינה מלאכותית, פרי פיתוחה של החברה, לצד ממשק משתמש חדש המבוסס על EMUI 8.0

סדרת Mate 10 של וואווי ממשיכה את המסורת של החברה לפיתוח סמארטפונים עם עליונות טכנולוגית, חיי סוללה ארוכים במיוחד וזאת לצד הטמעת טכנולוגיית צילום בעדשות כפולות של חברת Lecia הגרמנית.

"בינה מלאכותית היא כבר לא קונספט וירטואלי אלא משהו שמשתלב בחיי היום יום שלנו. בינה מלאכותית  יכולה לשפר את חווית המשתמש, לספק עבורנו שירותים עם ערך מוסף ואף לשפר בצורה משמעותית את ביצועי המכשיר", אמר ריצ'רד יו, מנכ"ל חטיבת המובייל. " סדרת Huawei Mate10  מציגה לראשונה בעולם מעבד בינה מלאכותית עם יחידת עיבוד רשת נוירונית, שהוא בבחינת עידן חדש של טלפונים אינטליגנטיים".

התכונות העיקריות של סדרת Mate 10:

 • מעבד Kirin 970, מעבד הבינה המלאכותית הראשון בעולם לסמארטפונים, עם יחידת עיבוד רשת נוירונית (NPU).
 • גוף זכוכית 3D צג Full View חדש של וואווי עם שוליים שכמעט אינם קיימים, ותמיכה בטכנולוגיית HDR10 לצבעים חיים ובהירים יותר.
 • טעינה מהירה מאובטחת בתקן TÜV וסוללה בנפח של 4,000 מיליאמפר עם ניהול סוללה המתבסס על בינה מלאכותית.
 • מצלמה כפולה חדשה של Leica עם עדשות SUMMILUX-H, המאפשרות מיפתח עדשה כפול של f/1.6 וצילום מתוחכם, כולל זיהוי מיקום וחפצים בזמן אמת, מבוסס בינה מלאכותית ואפקטים של  Bokeh (הדרך בה העדשה מטפלת בנקודות אור) שגם מבוססים על בינה מלאכותית.
 • ממשק משתמש חדש לחלוטין, מופשט, מבוסס על EMUI 8.0 על גבי מערכת ההפעלה Android 8.0.

ארכיטקטורה ניידת חדשה של בינה מלאכותית לחוויות שימוש אינטליגנטית

Huawei Mate 10 ו-HUAWEI Mate 10 Pro הם המכשירים הראשונים הפועלים באמצעות מעבד Kirin 970 החדש, פרי פיתוחה של החברה, המספק שיפורי בינה מלאכותית לחוויית שימוש מהירה ואישית הרבה יותר.


Kirin 970 נבנה בטכנולוגיית TSMC 10 ננומטר מתקדמת והוא מכיל יחידת עיבוד מרכזית Arm Cortex עם 8 ליבות, Mali G72 כרטיס גראפי הראשון בשוק עם 12 ליבות, ויחידת עיבוד נוירונית NPU הראשונה שעוצבה במיוחד למכשירי סמארטפון. Kirin 970 גם מכיל שני מעבדי תמונה לצילומים חכמים בשתי מצלמות עם יכולת בינה מלאכותית.

 

יחידת עיבוד רשת  ה- NPU מתווספת ליחידות המעבד הראשי והמעבד הגרפי. השפעת המנגנון באה לידי ביטוי בעולמות התצוגה, ביצועי המעבד, הצילום וחיי הסוללה. יחידה זו יחד עם רכיב הבינה המלאכותית (AI) מאפשרת  לימוד וחיזוי התנהלות ואופן השימוש של המשתמש הסופי בעזרת פעולות ידניות וקוליות, הדרכה אוטומטית לקבלת צילום מושלם על ידי זיהוי מוקדם של האובייקט המצולם והפקת תמונה איכותית ביותר, ניהול וניצול משאבי המערכת לביצועים מקסימליים וזמני סוללה ארוכים בשימוש אינטנסיבי. כל זאת בשילוב יכולות טעינה אשר אינן פוגעות במחזור חיי הסוללה המאפשרות טעינה של כ 60% בזמן של 30 דקות עם תקן בטיחות ייחודי מבית  וואווי.

 

שילוב המעבד הנוירוני הייחודי NPU עם ארכיטקטורת המחשוב הניידת HiAI החדשנית של Huawei מאפשר למעבד Kirin 970 להפיק ביצועים טובים ב-25 אחוזים וביעילות אנרגטית משופרת ב-50 אחוזים לכל משימות הבינה המלאכותית, בהשוואה ליחידת העיבוד בעלת 4 ליבות (A73). סידרת Huawei Mate תומכת גם בקישור המהיר ביותר להורדה של super-fast LTE. המכשירים תומכים ב-2 כרטיסי SIM בדור 4G ובחיבור כפול של VoLTE (קול בפרוטוקול האינטרנט).

 

בינה אישית ובינה קולקטיבית במכשיר אחד, מספק למשתמשים תגובות בזמן אמת, כולל סצנות זמן אמת, זיהוי עצמים ומתרגם מואץ של בינה מלאכותית. Kirin 970 הוא פלטפורמה פתוחה של בינה מלאכותית לניידים המאפשר ליצרנים ליצור יישומי בינה מלאכותית יצירתיים, דבר המרחיב את יכולות העיבוד של Huawei בכל שרשרת הערך.

 

איכויות עיצוב לרמות חדשות של תחכום ונוחיות

עם צג AllView החדש של Huawei, ה- HUAWEI Mate 10 מספק מסך בעל שוליים מצומצמים בגודל 5.9 אינץ' בפורמט תצוגה של 16:9. כמו כן,  המכשיר תומך ב-HDR10 לצבעים חיים בעת צפייה בווידאו דינמי. ל- HUAWEI Mate 10 Pro צג OLED בגודל 6 אינץ ביחס של 18:9,יחס גבוה במיוחד של שטח המסך לעומת פני המכשיר ותמיכה ב-HDR10.

 

למכשירים האייקונים גוף זכוכית 3D, עם קימור יפה וסימטרי בכל ארבעת הצדדים לאחיזה ארגונומית. עיצוב הצד האחורי של המכשירים כולל רצועה מחזירת אור, כדי להבליט את המצלמה הכפולה החדשה של Leica. חיישן טביעת האצבע של HUAWEI Mate 10 הוא בחזית, ואילו החיישן של HUAWEI Mate 10 Pro נמצא מאחור, כדי למקסם את שטח התצוגה.

 HUAWEI Mate 10 Pro הוא גם עמיד למים ולאבק בתקן IP67.

 

מצלמת Leica חדשה וניהול סוללה בבינה מלאכותית לעידן חדש של שימוש בסמארטפון

Huawei חברה שוב ל-Leica כדי לתכנן יחד שתי עדשות עבור HUAWEI Mate 10 ו-HUAWEI Mate 10 Pro. זהו שילוב של חיישני 12-megapixel RGB ו- 20-megapixel monochrome, ייצוב תמונה אופטי (OIS), מיפתח עדשה f/1.6 הגדול בעולם ,אפקט Bokeh עם בינה מלאכותית וזום דיגיטלי עם בינה מלאכותית.

הבינה המלאכותית מאפשרת לזהות את האובייקט המצולם ואת הרקע כדי לכייל את העדשה ואת המצלמה בהתאם, והיא אף תומכת בפעולת מורכבות יותר כמו זום דיגיטלי וזיהוי תנועה בכדי לייצר

תמונות ברורות וחדות יותר של האובייקט המצולם.

 

ל-HUAWEI Mate 10 ול-HUAWEI Mate 10 Pro סוללה בנפח של 4,000 mAh בדחיסות גבוהה עם מערכת חכמה לניהול הסוללה המבינה את התנהגות המשתמש, ומקצה בחוכמה את משאבי הסוללה כדי למקסם את זמן השימוש בה. הסוללה תומכת בטעינה מהירה בהספק נמוך של 4.5 וולט/5 אמפר, שמטעין את הסוללה מ-1% עד 20% תוך 10 דקות ו1% עד 58% תוך 30 דקות. בנוסף, פתרון הטעינה המהירה של וואווי, הוא הראשון בעולם לקבל אישור בטיחות TÜV לטעינה מהירה.

 

HUAWEI Mate 10 ו-HUAWEI Mate 10 Pro מושקים עם מערכת הפעלה Android 8.0 Oreo ועם ממשק משתמש EMUI 8.0 החדש של Huawei. בין התכונות אפשר למנות שבב AI הממנף את יכולות העיבוד של המעבד Kirin970AI Accelerated translator המאפשר חווית קישוריות טובה יותר,  מסך חכם ופיצול המסך כדי להריץ שתי אפליקציות במקביל לתמיכה בחוויית דסקטופ מלאה – הן בדמות מראה, והן בהרחבת התצוגה, כאשר הודעות אישיות, שיחות ומסרים נותרים בפרטיות מלאה.

 

אביזרים חדשים
וואווי משיקה עם המכשירים 3 אביזרים נילווים:

 • מצלמה EnVizion360 שמצלמת תמונות ברזולוציית 5k וצילומי וידאו 360 מעלות ברזולוציית 2k עם מבחר עשיר של אפשרויות צפייה שיאפשרו למשתמשים לשתף את הצילומים ברשתות החברתיות השונות
 • מטען supercharger התומך 5 וולט/5 אמפר
 • משקל חכם שיודע לנתר ולנתח דרך אפליקציה ייעודית במכשיר נתוני בריאות כמו אחוזי שומן, מסת שריר וכיו"ב.

מחירים וזמינות
HUAWEI Mate 10 מגיע בארבעה צבעים: שחור קלאסי, שמפיין גולד, ורוד-זהב, מוקה-חום. HUAWEI Mate 10 Pro מגיע בצבעים אפור טיטניום, מוקה-חום, כחול מידנייט, ורוד- זהב. העיצוב הייחודי של PORSCHE למכשיר HUAWEI Mate 10 מגיע בצבע שחור קלאסי. Huawei Mate10  יהיה זמין לקראת סוף חודש אוקטובר במדינות: מקסיקו, ספרד ואיחוד האמירויות, לישראל הוא יגיע לקראת סוף השנה. pro Huawei Mate10  ו-Huawei PORSCHE DESIGN יהיו זמינים במספר מדינות ברחבי העולם לקראת אמצע נובמבר ולארץ הם צפויים להגיע בתחילת ינואר.

Device

Memory Europe Price Availability
HUAWEI Mate 10

64GB + 4GB

€699 Late October 2017
HUAWEI Mate 10 Pro 128GB+6GB €799

Mid-November 2017

Porsche Design HUAWEI Mate 10 256GB + 6GB €1395

Mid-November 2017

Share

1 Comment

 1. ERAN
  18/11/2017 בשעה 11:31

  מה ההבדל בין MATE 10 ו PRO לבין P10 ו PRO?

השאר תגובה