המילטון: הMi Box מגיע לישראל ביבוא רשמי


פורסם ב 27/05/2017 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

חברת המילטון מרחיבה את סל המוצרים של שיאומי, שהיא מייבאת באופן רשמי לישראל. המוצר הראשון: Mi BOX, מכשיר האנדרואיד TV המתקדם, שזכה בכמה פרסי עיצוב בינלאומיים.

חברת המילטון, היבואנית הרשמית הבלעדית של שיאומי בישראל, מתכוונת להרחיב באופן משמעותי את סל המוצרים של שיאומי, שהיא מייבאת לישראל. בימים אלה מקיימת החברה מו"מ בנושא עם נציגי שיאומי בסין. המוצר הראשון שמגיע לחנויות בימים אלה הוא ה- Mi BOX, מכשיר האנדרואיד TV (סטרימר) המתקדם של שיאומי, עם שלט חכם ומיקרופון מובנה, שהופך את חווית החיפוש לפשוטה, ללא כל צורך בעכבר או מקלדת.
בניגוד לסטרימרים המוכרים בשוק העולמי, שהינם בעלי מערכת ההפעלה רגילה של אנדרואיד (בדומה למערכת ההפעלה בסמארטפונים ובטאבלטים), למכשיר ה – Mi BOX מערכת הפעלה מסוג אנדרואיד TV. המשמעות היא שכל התכנים מותאמים באופן מלא למסכי טלוויזיה. ניתן להוריד למכשיר מגוון רחב של אפליקציות המותאמות לאנדרואיד TV, ביניהן גם "סלקום TV" לצפייה בטלוויזיה של סלקום.
כמו כן, באמצעות שימוש בChromecast של גוגל, המשולבת במכשיר, ניתן להזרים לטלוויזיה תוכן מהנייד, מהמחשב או מהטאבלט. בנוסף, אופציית הMIRRORING מאפשרת את "הקרנת" מסך הסמארטפון על צג הטלוויזיה.
ה – Mi BOX של שיאומי יכול לשמש גם כקונסולת משחקים בעזרת השלט או בעזרת ג'ויסטיק (מי פד) אלחוטי. המכשיר תומך בפורמטים המתקדמים ביותר גם בווידאו וגם באודיו. המכשיר מקושר בטכנולוגיית בלוטות' ולכן אין צורך בקשר עין בין השלט לקופסא. ניתן להוריד שלל אפליקציות למכשיר, ביניהן גם אפליקציית KODI.

מכשיר הXiaomi Mi BOX יימכר במחיר של: 599 ₪, וזמין בצבע שחור ברשתות בסט מובייל, אייבורי, KSP ובאג, ובקרוב גם בפרטנר, פלאפון ובזק סטור.
ניתן לרכוש בנפרד מתאם ייעודי למכשירי אנדרואיד TV המאפשר חיבור רשת קווי. המתאם משווק על ידי חברת המילטון.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

השאר תגובה