סיכום שמועות: Xiaomi MI Note 2


פורסם ב 24/10/2016 ע"י ראם קשוע - Ram Qashou

gsmarena_001

רגע לפני ההשקה הגדולה מחר (יום ג'), אספנו לכם כאן את כל השמועות על המכשיר החדש של Xiaomi – הMi Note 2.

מסך
לפי שמועות והדלפות רבות, ככל הנראה הפאבלט החדש יהיה זמין בשתי גרסאות כמו רוב מכשירי Xiaomi – דגם הפרימיום ישא על גבו מסך AMOLED שתומך ברזולציית 2K, שיושב מתחת לזכוכית קמורה משני צדדיה, תכונה זו הופכת את המכשיר למחליף האידיאלי עבור הנוט 7 שירד מהמדפים, ואפילו עדיף על פני המתחרים לאור יכולת זיהוי עוצמת הלחיצה.
לעומת זאת הדגם המוזל יציע מסך שטוח ברזולציית Full HD, בלי הפיצ'רים היחודיים שיגיעו בדגם הפרימיום.

מפרט ומצלמה
לבו של ה-MI Note 2 הוא ה-Snapdragon 821 (אותו מעבד במכשירי הפיקסל), לצד זיכרון עבודה(RAM) בנפח 46/ ג'יגה, בשילוב אחסון פנימי בנפח 64\128\256 ג'יגה.
האופנה בסמארטפונים כעת הינה העדשה הכפולה, וכך גם ב-MI Note 2 אשר הולך לספק מערך צילום כפול, לפחות בדגם הפרימיום, לפי דיווחים רבים העדשה הראשית בת 23 מגהפיקסל והשניה 12 מגהפיקסל "בלבד" בשילוב פלאש LED כפול, OIS ויכולת צילום 4K, נוסף על כך המצלמה הקדמית בת 8 מגהפיקסל.
סוללה ענקית שקיבולתה עומדת על 4,100 מיליאמפר\שעה צפוייה להפעיל את המפרט העוצמתי בצמד המכשירים, מעבר לכך, במכשיר MI Note 2 קיים שקע טעינה מסוג USB Type-C, עם תמיכה בטכנולגיית טעינה מהירה, ה-MI Note 2 יתמוך בחיישן טביעות אצבע זהה לאח הקטן ה-MI 5s בטכנולוגיה החדישה Ultrasonic.

מערכת הפעלה
המכשיר החדש יריץ את הממשק המוכר MIUI 8 של החברה, על גבי מערכת ההפעלה אנדרואיד כמובן, אני מצפה שה-MI Note 2 יושק עם אנדרואיד 6 מרשמלו, אבל מי יודע אולי Xiaomi תפתיע ותציג את אנדרואיד 7 נוגט במכשיריה החדשים.

המחיר של ה-MI Note 2 נע בין 420 – 590 דולרים, תלוי בדגם.

Share

ראם קשוע - Ram Qashou

תלמיד תיכון במגמת הנדסה תוכנה, מאוהב בטכנולוגיה ובמיוחד - אנדרואיד! מתכנת C# ו-Java, ולומד להסמכת CCNA!

השאר תגובה