סיכום אירוע: על מה עוד הכריזה גוגל?


פורסם ב 07/10/2016 ע"י ראם קשוע - Ram Qashou

באירוע שהתקיים ב- 04.10 גוגל הכריזה על עוד מוצרים ראויים לתשומת לבכם חוץ מצמד מכשירי ה-Pixel, גוגל שואפת להיות יצרנית חומרה עם מגוון המוצרים החדשים עליהם הכריזה.


Google WIFI
הכירו את Google Wi-Fi נתב שנועד אך ורק לבית אשר משפר ומרחיב את טווח ה-WIFI עם כמה יתרונות נחמדים, הפיצ'ר המשמעותי ביותר הוא היכולת ליצור רשת מסוג Mesh ז"א כל נקודת Google Wi-Fi יוצרת חיבור רב עוצמה עם יתר הנקודות השונות ועובדות יחד כדי לקבוע את הנתיב הטוב ביותר עבור המיקום שלך), קיימת אפליקציה שעוזרת לכם להוסיף נתבים ולשפר את האות, אפליקציית Companion מאפשרת לכם לשלוט על המכשירים המקושרים לנתב, כגון הפעלה או השבתת החיבור.
התמחור נחשב כתחרותי, נתב בודד יעלה 129 $, ואתם יכולים לקבל שלושה נתבים עבור 299 $, אם בבעולתכם בית גדול.

Chromecast Ultra
Chromecast החדש נקרא Ultra אשר ביכולתו להזרים סרטונים באיכות K4, בנוסף לתמיכה בוידאו HDR ו-Dolby Vision, דבר שחייב את גוגל להשתמש בחומרה יותר מתקדמת אשר שיפרה את מהירות המזרים ב-1.8x לעומת קודמיו, ומגיע עם שקע Ethernet, מזרים המדיה החדש בא במחיר יקר יחסית אשר עומד על $69.

Daydream View
חלפו הימים של ה-Cardboard הפשוט והזול, גוגל השיקה משקפי מציאות מדומה חדשים לחלוטין, גוגל השקיעה הרבה מאמץ בעיצוב המשקפיים ותפסה שתי ציפורים במכה אחת, נוחות ומראה, משקפי ה-VR החדשים עשויים מבד, שהינו חומר רך, קל, גמיש ואפשר לנשום דרכו, ה-Daydream View הולכת להיות זמינה בצבע אפור ((Slate, בהמשך יצטרפו עוד שני צבעים לבן ואדום ((Snow, Crimson.

גוגל הכריזה על שלט לצד משקפי ה-VR, שכולל Touchpad וכמה חיישנים שמאפשרים למשתמש לעשות דברים בדיקנות רבה כמו לצייר, גוגל יודעת ששלט קטן הולך לאיבוד הרי שלטי הטלויזיה תמיד נמצאים במקום לא צפוי, כפתרון גוגל עשתה מקום לאיחסון בתוך המשקפיים.
ה-Daydream View תגיע עם חווית Fantastic beats שפותחה יחד עם J.K Rowling, בנוסף לזה משקפי ה-VR החדשים יגיעו עם Star chart המאפשרת לחקור כל כוכב בשמיים בחוויה ורטואלית אדירה, כל זה יגיע במחיר משתלם של 80$.

Share

ראם קשוע - Ram Qashou

תלמיד תיכון במגמת הנדסה תוכנה, מאוהב בטכנולוגיה ובמיוחד - אנדרואיד! מתכנת C# ו-Java, ולומד להסמכת CCNA!

השאר תגובה