דיווח: HTC Desire 10 ו- Desire Pro אושרו


פורסם ב 20/09/2016 ע"י ראם קשוע - Ram Qashou


תמונה1

תמונותם של שני מכשירי HTC חדשים צצו ברשת בזמן האחרון, והיום החברה אישרה את השמועות – שני מכשירי שוק ביניים בדרך – Desire 10 ו-Desire 10 Pro .

עיצוב
שני המכשירים שייכים אל סדרת הDesire המוכרת של החברה ובעלי עיצוב זהה מאוד עד שכמעט בלתי איפשרי להבחין ביניהם. ישנם שני הבדלים זעירים בעיצוב שנמצאים במכשירים – הראשון קורא טביעת אצבע מאחור והשני הפוקוס האוטומטי המהיר (בזכות חיישן הלייזר), ואלו השינויים היחידים בלבד מבחינת מראה.
חברת HTC עיצבה את המכשירים באופן מרשים מאוד, עם סט צבעים קצת שונה מהרגיל, הרRoyal Blue ו-Valentina Flux בנוסף לשחור ולבן המסורתיים, צבעים אילו תורמים למראה עדין בוגר ופשוט יפה, תנו לתמונות לדבר בעד עצמן.


תמונה2

מפרט ומצלמה
מכשיר הDesire 10 חלש יותר ובעל מפרט פחות מתקדם, מתחת למכסה המנוע יש מעבד Snapdragon 400 עם 2 או 3 ג'יגה ראם, תלוי בגודל האחסון 16 או 32 ג'יגה, למכשיר צג ברזולציית 720P וגודל של 5.5", המצלמה הקדמית ברזולציית של 5 מיגה פיקסל, לעומת האחורית אשר מגיעה עם 13 מיגה פיקסל, קיבולת הסוללה 2700mAh – דבר לא מרשים במיוחד עם הגודל הזה, אבל בשילוב עם מעבד שלא צורך הרבה אנרגיה, אנו מצפים שחיי הסוללה יהיו מספקים ביותר.
לDesire Pro 10 יש מעבד חזק יותר בשם Mediatek Helio P10 עם 3 או 4 ג'יגה זיכרון – אשר יספיקו לחלוטין למשתמש הממוצע.
מסך המכשיר זהה לאחיו התאום אבל הרזולוצייה שודרגה ל- 1080p, כאשר המצלמה הקדמית מרשימה מאוד ובעל 13MP. המצלמה האחורית מצלמת תמונות הרבה יותר חדות מה-Desire 10 בזכות עדשה של 20MP.
HTC כמובן לא ויתרה על BoomSound audio שלה גם במכשירים האלו.

לסיכום
HTC הציגה לנו שני מכשירי ביניים מצויינים, אך מה שיכריע את גורלם יהיה מחירם. כיום, בשוק אשר מלא במכשירים סינים מעולים, נדמה כי שוק הביניים נמצא בדעיכה, וזה לא משחק לטובת HTC.


תמונה3

Share

ראם קשוע - Ram Qashou

תלמיד תיכון במגמת הנדסה תוכנה, מאוהב בטכנולוגיה ובמיוחד - אנדרואיד! מתכנת C# ו-Java, ולומד להסמכת CCNA!

השאר תגובה