שיאומי חושפת את הAmazfit – שעון חכם בעל GPS במחיר נמוך


פורסם ב 02/09/2016 ע"י מתן אליהו - Matan Elihu

xiaomi-amazfit-720x720

שיאומי (Xiaomi), ידועה בעיקר בזכות מוצריה שנוחים כלכלית בכיס אך עדיין מציעים מפרט טוב עד מרשים של טלפונים חכמים. אבל המותג בהחלט הולך מעבר לטלפונים חכמים – החברה מציעה מגוון של תוספים לטלפונים, טאבלטים, מדדי כושר ועוד. ללא סימני האטה שיאומי הכריזה על הAmazfit – שעון חכם חדש בתוצרת החברה.

מוקדם יותר השנה, שיאומי יצרה את השעון החכם רק לילדים (החלטה מעניינת לכשעצמה), אז בהחלט אין פה עניין מפתיע שנראה אותם חוזרים לשוק חזק והפעם עם שעון חכם במיועד אך ורק לנו המבוגרים (איזה כיף!). השעון החכם נוצר בפועל על ידי הואמי (Huami), חברת בת של שיאומי ומתפקדת כמותג בפני עצמו תחתיה, ולפחות עכשיו נראה כי המוצר היפה הזה הולך להיות משווק רק בשוק הסיני. בנושא של חומרה נראה כי תהיה לו מערכת הפעלה משלו אבל הוא יוכל ליצור אינטרקציה עם מערכות מבוססות אנדרואיד המשתמשות באפליקציות הכושר שמציע האנדרואיד.

כל התוספים השווים של כושר שאתם יכולים לחשוב עליהם-נמצאים פה, כמו כן גם הבסיס ☺ זה שעון חכם שנותן את כל כולו- תמיכה בהתראות קופצות ואפילו תשלום דרך אפליקציית AliPay
ישנו גם רכיב GPS מובנה אשר בו שיאומי מתגאה – חיישן ג'יפיאס מדויק עד לרמה של 28 ננומטר (!!!) זה בהחלט…לא רע!
שאר המפרט הוא דיי סטנדרטי לשעון חכם והזה כולל מסך תצוגה של 1.34 אינצ' עם רזולוציה של 300X300, מעבד עם 1.2 גיגהרץ ו-512 מגהבייט ראם, יש לו נפח איחסון של 4 ג'יגה, חיישן של מד לב, IP57 עמיד לחול ומים וסוללה של 200 מיליאמפר. הסוללה, על פי דיווחים שונים יכולה להגיע לעד 5 ימי עבודה ללא ג'יפיאס עובד וכאשר הוא עובד- 30 שעות.

כמו כן בקטגוריית המחיר, שיאומי הם בהחלט נטולי רחמים והמחיר ההתחלתי בסין עומד על 799 יואן שזה 120$ שזה (יושבים?) כ450 שקלים חדשים. כמו שנאמר מקודם ההשקה היא בסין וזה ישווק לשוק הסיני, אין תכנון ידוע בנתיים לייצא את המכשיר החביב הזה אל עבר ארה"ב או אירופה, אפילו שזו בהחלט אופציה.

אז לסיום- מה דעתכם? אם זה היה זמין לכם- הייתם רוכשים אותו? ספרו לנו בתגובות!

Share

השאר תגובה