דיווח: הסוף למכשירי הנקסוס?


פורסם ב 02/09/2016 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

pixel-line-840x443

על פי דיווח של אתר Android Police, גוגל מתכננת אירוע ל4 לאוקטובר בו יחשפו שני מכשירי הנקסוס תחת מיתוג חדש.

הדיווח מגיע ממקור אמין של האתר, המאשר שמועה אשר הסתובבה סביב מותג הנקסוס המוכר של החברה במשך זמן רב – גוגל מתכננת למתג מחדש את מכשירי הנקסוס כמכשירי הPixel – והם יחשפו באירוע אשר יתקיים ב4 לאוקטובר.
שני המכשירים אשר זכו לשם קוד Salifish וMarlin בחודשים האחרונים, יקראו Pixel וPixel XL, כאשר האחד יגיע עם מסך בגודל 5" אינצ', והשני בגודל של 5.5" אינצ'.
כרגע, עוד לא ידוע מי יעלה בגורל מותג הנקסוס, האם מכשירי הPixel יהיו סדרת מכשירים עצמאיים מבית גוגל, ובכל זאת נזכה לראות שני מכשירי Nexus חדשים מבית HTC? או האם אלו המכשירים המדוברים?

מלבד שני מכשירי הנקסוס, כלומר, Pixel, החדשים, החברה מתכננת להשיק גרסא חדשה של מזרים המדיה הפופולארי שלה ChromeCast בגרסא חדשה בעלת תמיכה ב4K אשר יקרא Chromecast Plus או Chromecast Ultra.

בנוסף, צפויה החברה לחשוף מוצר חדש בתחום הVR אשר יעשה שימוש בפלטפורמת הDaydream של החברה אשר נחשפה בכנס הGoogle IO של השנה.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

השאר תגובה