דיווח: רשת באג תחל לייבא רשמית את מוצרי Anker


פורסם ב 10/08/2016 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

user-1826847-2015-09-01-15-37-29_list_image
רשת באג תחל לייבא את חברת ה- Mobile Power המובילה והמתקדמת בעולם Anker.

Anker, אשר התחילה את דרכה בשנת 2009 על ידי קבוצת חברים עובדי גוגל, נחשבת היום למובילת שוק הMobile Power (על פי מגזין פורבס). חזון החברה הוא ליצור מגוון אפשרויות המתאימות לכל אחד, ובכל מצב – על מנת לאפשר לנו להיות ניידים באמת.
במגוון מוצרי החברה, ניתן למצוא בין היתר – סוללות בנפחים ובגדלים שונים, סוללות הנטענות באמצעות פאנל סולארי, סוללות התומכות בהטענה מהירה (QC 2.0/3.0) ועוד.

לAnker טכנולוגיות ייחודית – ה- PowerIQ המזהה את מתח הטעינה המיטבי עבור כל מכשיר על מנת לטעון אותו במהירות המקסימאלית וטכנולוגיית ה- VoltageBoost המתגברת על התנגדות הכבל ומקצרת את זמן הטעינה. בנוסף, החבר בAnker פיתחו את מנגנון ה-MultiProtect המשלב מספר רב של פונקציות הגנה בפני קצרים, טמפרטורות חריגות, מייצב מתח, עומס יתר ועוד.

anker

תחילה, רשת באג תחל לייבא מגוון סוללות בנפחים שונים וכבלים איכותיים – בין היתר סדרת ה Astro (כ89 ש״ח), PowerCore+ (מ- 149 ש״ח), כבלים microUSB/lightning (מ-19 ש״ח) ומטענים מהירים לבית ולרכב (מ-69 ש״ח), PowerPort Solar, מטען ללא חשמל הנטען באמצעות אנרגיה סולארית ומתלבש על גבי התיק (349 ש״ח), SoundBud אוזניות ספורט אלחוטיות (169 ש״ח), ו- SoundCore רמקול נייד עם זמן עבודה ממושך של עד 24 שעות (200 ש״ח).

לקטלוג המלא.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

השאר תגובה