אוגוסט: Android Marshmallow תופס תאוצה


פורסם ב 09/08/2016 ע"י David Cohen - דוד כהן

1

דו"ח התפלגות גרסאות האנדרואיד לחודש אוגוסט מצביע על כך שAndroid Marshmallow ממשיך לתפוס תאוצה.

 

על פי הדיווחים האחרונים של גוגל, נראה שגרסת ה – 6.0 של מערכת ההפעלה הפופולרית בעולם צוברת עוד ועוד משתמשים מדי חודש ואם עדיין לא עדכנתם את המכשיר שלכם זה רק עניין של זמן. המרשמלו, שיצאה בגרסה הסופית שלה רק לפני תשעה חודשים והציגה לעולם את פונקציית החיסכון האפקטיבי בחיי הסוללה (DOZE ), רצה כרגע על 15.2% מכל מכשירי האנדרואיד בעולם

קצת לפני שגוגל עומדת להשיק את הגרסה הבאה של האנדרואיד ( גרסת ה – 7.0 שכבר הספיקה לקבל את השם "נוגט") שעל פי הערכות אמורה לצאת בחודשים הקרובים וללוות את הגרסאות החדשות של מכשירי הנקסוס, המרשמלו רשמה גידול של 2% בכמות המשתמשים בחודש יולי האחרון.

למה דווקא עכשיו
העלייה הנוכחית בפופולריות של המרשמלו היא פרי העדכונים שגוגל החלה להציע רק לאחרונה לבעלי הגלאקסי S6 בכל רחבי העולם, לצד שדרוגי תוכנה לסמארטפונים מדרגת הביניים של סמסונג שפופולריים יותר באסיה ובאפריקה. בנוסף, העובדה שGalaxy Note 7 שיצא רק לאחרונה נמכר עם גרסת המרשמלו בצורה מובנת – תרמה לטרנדיות של המרשמלו.

ומה המצב של שאר הגרסאות
נכון לנתונים האחרונים של תחילת החודש – גרסת הלוליפופ עלתה ב % 0.4 והיא ממשיכה להיות גרסת האנדרואיד השימושית בעולם עם 35%. קצת מאחוריה נמצאת גרסת הקיטקט הפופולרית עם 29.2% וגרסת הג'לי בין עם 16.7%. הרחק מאחור עומדת גרסת הפרויו הוותיקה שסוגרת את הרשימה ונראה שבחודשים הקרובים היא אמורה להפוך לשימושית עוד פחות ואף להיעלם מהמפה.

july-android-distribution-numbers

Share

השאר תגובה