החלפת מסך לMeizu M3


פורסם ב 19/05/2016 ע"י מעבדת סלפי

בדגם החדש של מכשיר הדגל של Meizu, החליטה החברה להוריד את זכוכית הGorilla Glass אשר נועדה להגן על מסך המכשיר מפני חבטות ושריטות, ולכן חשוב במיוחד לשמור על המסך בדגם זה. אם בכל זאת קרה שהמסך נשבר או הפסיק לעבוד, תצטרכו לפנות למעבדת סלולר לתיקון מסך Meizu M3. אז מה התיקון כולל?

Meizu M3 Note מגיע בעיצוב מתכתי חדיש ואלגנטי ובשתי גרסאות לבחירת המשתמש – הראשונה כוללת זיכרון עבודה של 2 ג'יגה בייט ונפח אחסון של 16 ג'יגה בייט, וגרסה מורחבת יותר של 3 ג'יגה בייט ונפח אחסון של 32 ג'יגה בייט. שתי הגרסאות מאפשרות הרחבה של כרטיס זיכרון באמצעות כרטיס חיצוני מסוג microSD. בנוסף, נתייחס כאן להבדלים בין דגם M3 Note לבין M2 Note.

עניין של דגם
Meizu M3 Note הוא מעין ממשיך דרכו של Meizu M2 Note, אך קיימים שיפורים בדגם החדש. ראשית, M3 Note כולל ביצועים מהירים יותר: המעבד שלו פועל במהירות של 2.0 ג'יגה הרץ, לעומת המעבד של הדגם הקודם הפועל במהירות 1.3 ג'יגה הרץ, כמו כן, בגרסה המורחבת שלו, M3 Note כולל זיכרון עבודה 3 ג'יגה בייט במקום 2 ג'יגה. גם מערכת ההפעלה שודרגה בדגם החדש יותר: Meizu M3 Note פועל על Android Lollopop 5.1 ועל ממשק משתמש Flyme 5.1, לעומת הדגם הקודם הפועל על גרסאות 5.0 ו-4.0 בהתאמה. מבחינת מצלמה, ב-M3 השאירו את התכונות המוכרות מ-M2 – מצלמה ראשית של 13 מגה פיקסל, מבזק בעל 2 טמפרטורות צבע ולד כפול, אם כי למצלמת הסלפי בעלת ה-5 מגה פיקסל נוסף מפתח צמצם f/0.2. ולסיום, סוללת הליתיום-יון של הדגם החדש חזקה יותר ובעלת קיבולת 4100 mAh לעומת 3100 mAh בדגם הקודם.
זמן מסך
משום מה בדגם החדש הסירו בMeizu את זכוכית הGorilla Glass שהופיעה ב-M2 ונועדה להגן על מסך המכשיר מפני חבטות ושריטות, ולכן חשוב במיוחד לשמור על המסך בדגם החדש יותר. אם בכל זאת קרה שהמסך נשבר או הפסיק לעבוד, תצטרכו לפנות למעבדת סלולר לתיקון מסך Meizu M3. כאשר אתם בוחרים מעבדה חשוב שהטכנאים יהיו מקצועיים, שכן החלפת מסך לMeizu M3 דורשת מיומנות וזהירות, ותנועה בלתי נכונה עלולה לפגוע ברכיבים של המכשיר. בנוסף, מעבדה רצינית מציעה החלפת מסך ל-Meizu M3 Note לרכיב מקורי ולא חיקוי, כפי שמציעים מתקני מסך חובבנים בשוק. העניין הוא שמכשירי הMeizu, ככל המכשירים, אינם אוהבים רכיבים בלתי מקוריים, ולכן מסך שהוא חיקוי עלול רק לגרום לנזק נוסף למכשיר.

מעבדת סלפי מתמחה בהחלפת מסך Meizu M3 נוט בפרט ובתיקון מכשיר Meizu בכלל. אם יש לכם שאלות נוספות לגבי החלפת מסך ותיקונים אחרים, אתם מוזמנים לפנות אלינו. בנוסף, אנו בסלפי דוגלים בשקיפות מלאה, ולכן הלקוח יכול לשבת ליד הטכנאי ולצפות בעצמו בתיקון מסך ל-Meizu M3 Note.

Share

מעבדת סלפי

סלפי - cellfi מעבדת תיקונים מקצועית לכל סוגי המכשירים , בסלפי צוות טכנאי מקצועי מהמובילים בשוק אשר מתמחים בתיקון כל סוגי התקלות. בין היתר המעבדה מתמחה בתיקוני HTC, ONE PLUS ONE, נקסוס, מוטורולה ומגוון מכשירים סינים.

השאר תגובה