החלפת מסך לXiaomi Mi5


פורסם ב 08/05/2016 ע"י מעבדת סלפי

אמנם בXiaomi דאגו למגן את המסך של Mi5 בזכוכית הגנה מסוג Gorilla Glass 4, אך היא לא תעמוד בפני פגיעה רצינית שלאחריה יזדקק המשתמש לתיקון מסך ל-Mi5. אז מה כולל התיקון?

הXiaomi Mi5 מעוצב ברובו מפלסטיק וכולל מסגרת מתכתית כדי לשוות לו מראה יוקרתי יותר. מבחר הצבעים שלו אינו גדול וכולל 3 צבעים בלבד (שחור, זהב ולבן), אך מבחינת משתמשים לא מעטים לא זה מה שחשוב במכשיר. יש מי שלגביו המצלמה היא העיקר, משתמש אחר יברר היכן אפשר לעשות החלפת מסך לMi5 במידת הצורך ומשתמש שלישי יתעניין בכלל ברמת הביצועים של המכשיר.

המפרט
הMi 5 כולל מסך באיכות Quad HD ובגודל 5.3 אינץ'. מכיוון שאף משתמש אינו מעוניין לאבד מסך באיכות כזאת, נפרט בהמשך לגבי תיקון מסך ל-Xiaomi Mi5. בנוסף, המכשיר מגיע עם מצלמה ראשית של 16 מגה פיקסל בעלת מבזק לד, מייצב תמונה אופטי  בעל 4 מימדים OIS ויכולת צילום וידאו באיכות 4k. המצלמה הקדמית באיכות של 4 מגה פיקסל. בנוסף, המכשיר כולל סוללת ליתיום פולימר בעלת קיבולת של 3000 mAh, מטען מהיר מסוג Qualcomm Quick Charge ופיצ'ר המאפשר לקרוא טביעות אצבע לצורך גישה מאובטחת יותר למכשיר.

מדוע להחליף מסך
אמנם בXiaomi דאגו למגן את המסך של Mi5 בזכוכית הגנה מסוג Gorilla Glass 4, אך היא לא תעמוד בפני פגיעה רצינית שלאחריה יזדקק המשתמש לתיקון מסך ל-Mi5. אז מה כולל התיקון? כאשר הטכנאי של המעבדה ניגש לבצע החלפת מסך ל-Mi5, הוא מפריד בזהירות את המסך השבור או הבעייתי מהמכשיר בעזרת כלים יעודיים, מנתק את כבל הנתונים, ויתקין מסך מקורי חדש (שכן, חיקויים עלולים לגרום לנזק למכשיר). בסיום תיקון מסך לMi5 הטכנאי מחבר בחזרה את המכשיר, בודק שהכול תקין ומחזיר אותו ללקוח.

aa

אמן הביצועים
הMi5 עבר בהצלחה מסחררת את מבחן הביצועים של AnTuTu, הבודק נתונים כמו ביצועי מעבד וביצועים של כרטיס גרפי, בציון של 101,339 נקודות. את הביצועים המרשימים חייב המכשיר למעבד Snapdragon 820 מרובע הליבות (שתי ליבות פועלות במהירות של 2.2 ג'יגה הרץ והשתיים האחרות על 1.7 ג'יגה הרץ), למאיץ הגרפי Andreno 530 ולזיכרון עבודה של 4 ג'יגה בייט.

Share

מעבדת סלפי

סלפי - cellfi מעבדת תיקונים מקצועית לכל סוגי המכשירים , בסלפי צוות טכנאי מקצועי מהמובילים בשוק אשר מתמחים בתיקון כל סוגי התקלות. בין היתר המעבדה מתמחה בתיקוני HTC, ONE PLUS ONE, נקסוס, מוטורולה ומגוון מכשירים סינים.

השאר תגובה