הוכרז: LG מכריזה על הG5 – מתכתי ומודולרי


פורסם ב 10/03/2016 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

לאחר חודשים מלאי הדלפות ושמועות, משיקה LG את מכשיר הדגל החדש שלה – הLG G5 בעל גוף מתכתי מלא, סוללה נשלפת, ולראשונה – מנגנון מודולים משוכלל.

בשנה ממכשירי הG הקודמים, LG זנחה לגמרי את העיצוב הקודם שלה – ואף את הגימיק שאפיין אותה יותר מכולם – המסך הקעור והכפתורים בגב המכשיר, והיום היא מציגה עיצוב חדש לגמרי – וכולו ממתכת.
בשונה למכשירי מתכת שונים, LG דווקא עמלה קשה על מנת לספק למשתמשים שלה את היכולת להחליף את הסוללה, והיום היא מציגה מנגנון חדש בעזרתו נוכל לשלוף את הסוללה מתחתית המכשיר.

a2

אך הדבר המרגש ופורץ הדרך באמת, הוא מנגנון המודולים של החברה – הראשון מסוגו.
בעזרת תחתית המכשיר (אשר נשלפת כמו שצוין), נוכל לחבר מודולים שונים אשר החברה מפתחת ויאפשרו לנו לשפר את חווית המשתמש שלנו, ולהתאים אותם אל הצרכים שלנו. אוהבים לצלם? בעזרת מודול רלוונטי תוכלו להוסיף למכשיר שלכם יכולות שניתן למצוא במצלמות DSLR מקצועיות כגון גלגלת זום. משתמשים במכשיר בתור מכשיר מולטימדיה? אין בעיה! – בעזרת המודול הרלוונטי תוכלו לקבל רמקולים איכותיים במיוחד מבית Bang And Olufsen. די מדהים.

a3

מבחינת מערכת ההפעלה LG עשתה כמה שינוים נוספים ומשמעותיים – במכשיר הG5 החברה החליטה לשלב מנגנון always-on אשר ישאיר את מסך המכשיר דלוק בכל זמן נתון תוך בזבוז סוללה מינימאלי ביותר – וזאת על מנת להציג נוטיפיקציות ואת השעה.
שינוי מעט מוזר ודי מעצבן שהחברה החליטה לבצע הוא ביטול מגירת האפליקציות. כן כן, בדיוק כמו במכשירי האייפון, כל האפליקציות נמצאות ישירות על המסך.

מפרט המכשיר –
* מסך 5.3" אינצ' איכותי במיוחד IPS quad-HD quantum display ברזולוציה של 1440×2560 מצויד בGorilla Glass 4
* מעבד Snapdragon 820 עוצמתי במיוחד
* זכרון בנפח 4GB, אחסון בנפח 32GB ניתן להרחבה עד 2TB בעזרת כרטיס MicroSD
* מצלמה אחורית 16MP, מצלמה קדמית 8MP בעלת זווית רחבה (135 מעלות)
* סוללת 2,800mAh נשלפת
* משקל כולל של 159 גרם

תמונות: Theverge

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

השאר תגובה