הושק בישראל: הOne Plus 2, ובנוסף – One Plus ישראל


פורסם ב 13/10/2015 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

הבוקר השיק המייסד השותף ומנכ"ל הפעילות הגלובאלית של OnePlus – קארל פאי יחד עם סטיבן וונג, מנהל הפיתוח העסקי לשווקים חדשים של OnePlus, באופן רשמי את מכשיר ה- OnePlus Two בישראל, במחיר 2,499 ש"ח. עוד במסגרת ביקורו, הכריז על הקמת נציגות רשמית של החברה בישראל, בשיתוף חברת C-Data.

במסגרת מסיבת העיתונאים שהתקיימה בתל אביב, הכריז פאי על הקמת חברת OnePlus ישראל – הנציגות הישראלית של חברת הטכנולוגיה הסינית תוקם בשיתוף חברת C-Data ותחל לפעול במהלך הרבעון הראשון של שנת 2016. הבחירה ב- C-Data אינה מקרית והיא ממשיכה את שיתוף הפעולה החלוצי מהשנה שעברה, במסגרתו נבחרה המובילה הישראלית להפצת מוצרי מחשוב וסלולר, כחברה הראשונה בעולם עמה חתמה חברת OnePlus על הסכם הפצה, במסגרתו נמכר בישראל ה- OnePlus One.

במסגרת סשן הQ&A עם קארל, אחד העיתונאים שאל אותו לגבי שיתוף הפעולה וטיב היחסים עם China Buy, אשר מוכרת כבר למעלה משבועיים את המכשיר, פאי ביקש להדגיש כי אין שום קשר רשמי בין China Buy לחברת One Plus, ובנוסף שירות התיקונים והאחריות אשר החברה מספקת שונה מזאת שמציעה One Plus.

עוד הוסיף פאי, כי ישראל הייתה אחת המדינות הבולטות בהיקף המכירות של המכשיר הראשון של החברה, ולמעשה התברגה במקום השני אחרי הודו ובכך עקפה את ארה"ב ואירופה – דבר אשר משך את תשומת ליבם של One Plus וגרם לה להתעניין כ"כ במדינה הקטנטנה שלנו.
כאמור עקב סיבה זו, ישראל היא המדינה הראשונה שבה חברת OnePlus מקימה נציגות רשמית מקומית "הקמת הנציגות הרשמית OnePlus ישראל היא צעד טבעי ומתבקש, לאחר שיתוף הפעולה המוצלח והקשרים העמוקים עם חברת OnePlus" אמר זאב רוזנקרנץ, סמנכ"ל חברת C-Data. "זוהי הבעת אמון והערכה אדירה לנו ולצרכנים בישראל, שהחברה בחרה בנו ובמדינת ישראל להיות הראשונים לבחינת שיטת עבודה ושיטת שיווק שונות מאלו שהיא מקיימת כרגע" הוסיף רוזנקרנץ.

מכשיר ה- OnePlus 2 יגיע בצבע שחור ויימכר במחיר מומלץ לצרכן של 2,499 ₪ עבור גרסת ה- 64GB, של הדגם הבינלאומי. תמיכה למכשיר תינתן באמצעות רשת מעבדות DCS.
כאשר נשאל על מחיר המכשיר – בין הגבוהים בעולם, השיב פאי כי המחיר הגבוהה הוא רק בגלל מדרג המס הגבוהה של ישראל, ולמעשה הרווח של החברה בשוק הישראלי הוא כמעט אפסי.

המכשיר יהיה זמין דרך חנויות הסלולר וברשתות השיווק המתמחות ויכללו אחריות יבואן רשמי לשנה – אל"מ, Bug, Ivory, Best Mobile, וBig Box.

אתר החברה בישראל

דף הפייסבוק הישראלי

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

השאר תגובה