כחול לבן: אוסף אפליקציות קופונים


פורסם ב 30/09/2015 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

אנחנו הישראלים מחפשים פעם אחר פעם הנחות וקופונים שיעזרו לנו לשלם כמה שפחות. כצרכנים נבונים, לא מספיק לנו היום לשמוע על מבצע. אנחנו מחפשים תמיד מהו המחיר המשתלם ביותר – ורק אז רוכשים. אז במקום לגלוש באינטרנט ולחפש אחר אותן הטבות והנחות, מדוע לא לקבל את ההטבות היישר למכשיר הסלולרי שלנו?

להלן מספר אפליקציות ישראליות אשר יעשו לכם את העבודה.

לאומי קארד

unnamed

 האפליקציה של לאומי קארד היא אפליקציית מידע והטבות מהמתקדמות ביותר בישראל. מעבר לעובדה שהיא מציעה מספר רב של שירותים פיננסיים (פירוט עסקאות, חיוביים עתידיים, העברת כספים, תשלומים וקבלת הלוואות) האפליקציה מציעה גם מגוון הטבות והנחות בבתי עסק בהתאם למיקום המשתמש. בנוסף, באמצעות אפליקציה זו ניתן לשלם באמצעות הסמארטפון בלחיצת כפתור בחניוני אחוזות החוף הנמצאים בת״א.

דיל קראש

unnamed (1)

אפליקציית דיל קראש מציעה מגוון רחב של הנחות בהתאם להעדפות המשתמש. האפליקציה מאפשרת למשתמשים לשתף בינהם את ההנחות המוצעות בלחיצת כפתור מה שהופך את האפליקציה לסוג של אפליקציית שיתוף לא רעה בכלל. האפליקציה מציעה הנחות מגוונות למדי כגון: הנחות בתחום הביגוד, הנחות בתחום הפנאי ואפילו הנחות בקניית רכב.

שוגרבייבי

unnamed (2)

אפליקציית שוגרבייבי מציעה מגוון רחב של הנחות ומציאות עם דגש על תחום מוצרי המשפחה (ילדים, תינוקות ונשים). האפליקציה מתעדכנת באופן יום יומי בהטבות וקופונים לצעצועים, מטרנה, ניו-פארם, פוקס, קסטרו ועוד.

Tavo – תבוא: קופונים, מבצעים

Capture

אפליקציה השייכת לקבוצת Zap ומרכזת עבורכם את כל הדילים והמבצעים מאתרי הדילים היומיים המובילים בארץ. האפליקציה כוללת מערכת סינונים ומיון לפי תחומי עניין ואזורים גיאוגרפיים: מסעדות, צימרים, ספא, גאדג'טים, פינוקים ועוד.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

השאר תגובה