מעבדת סלפי – Huawei p8


פורסם ב 30/09/2015 ע"י מעבדת סלפי

פוסט ממומן.

להגן על מסך המכשיר

קיימים כמה סוגים של מגני מסך לאנדרואיד. מגנים דקים עשויים לרוב מחומר הקרוי PET. הם אינם נחשבים למגני מסך חזקים במיוחד, בהשוואה למסכי סיליקון או זכוכית, נוטים להתקפל בקלות ויוצרים בועתו אוויר המהוות מטרד למשתמש. מגני סיליקון מספקים הגנה טובה יותר, ומתאימים במיוחד למכשירים בעלי מסכים בלתי ישרים.

עם זאת, מגנים העשויים מזכוכית מחוסמת נחשבים לעמידים ביותר מפני פגיעות.

אף על פי שכל המגנים האלה ניתנים להתקנה באופן עצמאי (ואפשר גם למצוא הוראות וסרטוני התקנה באינטרנט) לא מומלץ לעשות זאת, בייחוד אם המשתמש אינו בקיא מספיק ברזי הטכנולוגיה. כדי לא לגרום נזק למכשיר שעלול להוביל להוצאות מיותרות עבור תיקונו, מומלץ לפנות למקצוענים כמו מעבדת סלפי.

מגן מסך זכוכית

מגן מסך לאנדרואיד העשוי מזכוכית מחוסמת בעל מספר יתרונות. הוא שומר על המסך מפני טביעות אצבעות ולכלוכים פוטנציאליים אחרים, אינו גורם להופעת בועות ואינו מפריע להפעלת הטאצ'. מגן מסך עשוי זכוכית עמיד יותר מפני שריטות מאשר מגנים אחרים. מעבר לכך, בעת חבטה חזקה במיוחד, מגן הזכוכית הוא הסופג את הפגיע, בהותירו את מסך המכשיר שלם. דוגמה לשימוש זכוכית כחומר מגן ניתן לראות במכשיר החדש שהושק לאחרונה מבית וואווי הסינית – Huawei p8. מסך וואווי p8, עשוי מזכוכית גורילה של החברה האמריקנית קורנינג, כדי להבטיח הגנה טובה יותר משריטות ופגיעות קלות אחרות.

סלפי מתקנים מסך ל-Huawei p8

מכשיר הוואווי p8 עדיין לא הספיק להיקלט בארץ, ובסלפי כבר ערוכים לקראת החלפת מסך וואווי p8. למעבדת סלפי ניסיון רב בתיקון מכשירים סיניים, וטכנאים מקצועיים שיוכלו לתקן מסך לוואווי p8. באופן כללי, המסך של Huawei p8 הוא בגודל של 5.2 אינץ וברזולוציית Full HD, בעזרתה מתאפשרת צפייה בהירה ונוחה בתמונות, סרטונים ועוד. בנוסף לכך, עובי המסך הוא 6.4 מילימטר בלבד, מה שהופך אותו לאחד המכשירים הדקים ביותר המצויים בשוק. עם זאת, עובי המסך הופך את וואווי p8 לבעל מסך פגיע, על אף היותו עשוי זכוכית גורילה, העלול להישבר בעת חבטה חזקה המחייבת הגעה למעבדה מקצועית כמו סלפי לצורך החלפת מסך Huawei p8.

Share

מעבדת סלפי

סלפי - cellfi מעבדת תיקונים מקצועית לכל סוגי המכשירים , בסלפי צוות טכנאי מקצועי מהמובילים בשוק אשר מתמחים בתיקון כל סוגי התקלות. בין היתר המעבדה מתמחה בתיקוני HTC, ONE PLUS ONE, נקסוס, מוטורולה ומגוון מכשירים סינים.

השאר תגובה