במיוחד לחג: הנה שתי אפליקציות ישראליות חדשות שאהבנו במיוחד!


פורסם ב 28/09/2015 ע"י Elad Leev - אלעד ליב


לברוח מהרס"ר ולהצביע לשיר הבא במסעדה. הנה שתי אפליקציות שאהבנו במיוחד השבוע.

שעה ביציאה

המשחק הבא אולי יזכיר לחלקנו את השירות הצבאי שלכם ואת היסטואציה שאלפי חיילים "מתמודדים" איתה יום יום – להספיק להגיע אל האוטובוס.

מטרת המשחק היא פשוטה – האוטובוס עוד רגע עוזב את הבסיס ואתם חייבים, אבל פשוט חייבים, לעלות עליו.

בדרך לאוטובוס תעברו בין שלל מכשולים שונים, תאספו מתנות וגימלים, תזרקו ביצים על שחקנים אחרים ותזמנו להם מ"צ וכל זה כאשר מאחורייכם – הרס"ר המאיים.

את המשחק הורידו למעלה מאלף פעמיים, והוא זמין למשחק גם עם חבריכם ושחקנים רנדומאלים ברשת.

לא בטוח שצה"ל יאהב את המסר שהמשחק מעביר, אבל אין ספק שאתם הולכים לבזבז עליו שעות!

6o5syhl

המשחק זמין בחינם בPlay Store.

Fair Play

האפליקציה הבאה בעלת פוטנציאל אדיר היכול לשנות את כל חווית הישיבה בבתי קפה ומסעדות, הכירו את Fair Play – האפליקציה איתה יושבי המסעדה יוכלו להצביע לשיר הבא. לקחנו אותם לראיון קצר-

ספרו לי קצת על עצמכם ועל צוות הפיתוח.

צוות Fair Play מנוהל ע"י צוות של שלושה אנשים – שני מהנדסי תכנה מהטכניון ומעצב גרפי. אנו מתמחים בפיתוח תוכנה ,ניתוח סטטיסטי ובניית רשימות השמעה המותאמות לקהל היעד, השאיפה שלנו לשנות את פני המוזיקה הישראלית. כיום רוב מקומות הספורט, הבילוי והנופש מנגנים מוזיקה באופן פאסיבי, אנו נותנים כלי לקהל היעד לבחור את השיר הבא באופן חברתי. מהיום, השליטה בידיים של כולנו!

ספרו לי על האפליקציה, מה היא משרתת? לאיזה נתח שוק היא מיועדת?

Fair Play הוא שירות המספק מוזיקה לבתי עסק ומייצר רשימות השמעה המותאמות לסגנון המבוקש על ידו. רשימות ההשמעה מתעדכנות בהתאם לשירים החדשים בשוק. באמצעות אפליקציה קלה לתפעול וייעודית, יושבי המקום יכולים להצביע בזמן אמת לשירים מרשימת ההשמעה, וכך להיות אלו שבוחרים את השיר הבא שיתנגן. האפשרות לבחור את השיר הבא מעניקה חוויה ייחודית ליושבי המקום. היא מיועדת לבתי עסק שמעוניינים לקדם את החברתיות, וליצור עניין בעת הישיבה במסעדה.

האם קיימות לה מתחרות נוספות בשוק? במה היא טובה משאר המתחרות בשוק?

ישנן חברות המספקות שירותי מוזיקה לבתי עסק, אך אנו מספקים אפליקציה הגורמת ליושבי המקום להיות מעורבים אינטראקטיבית בבחירת השירים. אנו חושבים שיש בנו ייחודיות עם אווירה צעירה ואנו הדור הבא של עולם המוזיקה. באמצעות האפליקציה שלנו המשתמשים לא יצטרכו יותר את שאזם, לא יצטרכו יותר לבקש את הפלייליסט מהמלצרית או לקוות שהשיר הבא יהיה טוב. אנו מוסיפים לחוויית הלקוחות, ואף חוסכים לבעל העסק את כאב הראש. מעבר לחוויה שמוענקת ליושבי המקום מעצם זכות הבחירה שניתנה להם, Fair Play מבצעת ניתוח סטטיסטי לגבי הטעם המוזיקלי של קהל היעד הספציפי של בית העסק, מה שמאפשר להתאים בצורה הטובה ביותר את המוזיקה למקום ולקהל הייעודי. נציין שניתן להסתפק בשירותי עריכת מוזיקה בלבד (ללא האפליקציה) –לפי בקשת בית העסק.

איך הגעתם אל הרעיון? האם הוא עלה מתוך צורך? חשיבה עסקית?

טל הוא אדם מאד יצירתי, שחושב על רעיונות מגניבים כל שני וחמישי. טל ישב בבר עם חברים, כולם הסכימו שהמוזיקה טובה אבל מדיי פעם היו שירים שהורידו את האווירה, באותו רגע טל הבין שהעורך המוזיקאלי לא תמיד מצליח לקלוע לטעם יושבי המסעדה ושהמוזיקה מאד חשובה. מדי פעם הוא היה משתף את שני ברעיונותיו (טל ושני ידידים טובים עוד מימי התיכון), עד שיום אחד פנה טל לשני עם רעיון שעלה לו לראש, שני מאד התלהבה, הם החליטו ביחד לצרף את שקד לעסק ולהתחיל לעבוד בכל הכוח. שני ושקד הם צוות שעבד יחד עוד מהסמסטר הראשון ללימודים בטכניון. הם היו שותפים ברוב המוחלט של הקורסים, פיתחו יחד אפליקציות, חלקן מעבר למסגרת הלימודית בטכניון והם פשוט אוהבים לעבוד יחד. ככה נוצר צוות מנצח, ומיד נוצר קליק בין השלשה.

לאיזה שוק היא מיועדת?

השירות מיועד לבתי עסק כמו מסעדות, פאבים, ברים, בתי קפה, חדרי כושר, מקומות בילוי כמו באולינג, סנוקר ועוד.

מסך הבחירות
מסך בחירת השירים

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

השאר תגובה