הדלפה או מערכת יח"צ משומנת? – מצגת הסברה של הNexus 6P הודלפה


פורסם ב 27/09/2015 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

ההדלפות על מכשירי הנקסוסים החדשים של גוגל לא מפסיקים לזרום לרשת, והפעם – מצגת חדשה שחושפת כמעט הכל.

בסדרת תמונות אשר עלתה לשירות Imgur נראה מצגת חדש שככל הנראה גוגל שלחה אל המשווקות ונותני השירות השונים בה מוצג מכשיר הדגל החדש שלה – הNexus 6P אשר צפוי להיות מוכרז בעוד ימים בודדים, וחושפת לנו ככל הנראה, את כל מה שאנחנו צריכים לדעת על אחד הנקסוסים הבאים.

מפרט המכשיר

* מסך 5.7" אינץ' ברזולוציית WQHD – 2560×1440 , מסוג Gorilla Glass 4

* גוף מתכת מלא

* מעבד Qualcomm Snapdragon 810

* סוללה בנפח 3,450mAh

* מחבר USB Type C

* משקל כולל של 178 גרם בלבד

מה מיוחד במכשיר? 

גוגל בחרה לקדם במצגת שלה מס' פיצ'רים, הראשון ביניהם הוא קורא טביעות האצבעות, כאשר ציינה כי בממוצע אנשים נוהגים לפתוח את המכשיר כ100 פעמיים ביום – וכעת בעזרת קורא טביעות האצבעות זוהי משימה פשוטה ומאובטחת הרבה יותר.

בנוסף, גוגל מציינת כי 80% מהתמונות אשר מצולמות דרך סמארטפונים נעשות בתנאי תאורה קשים, ומצלמת הנקסוס החדש מסוגלת לקלוט כמות גדולה יותר של אור וע"י כך לשפר את התמונה המצולמת.

נפחי הזכרון נמתחו מעט והגרסאות האפשריות יהיו 32GB,64GB ולראשונה, 128GB.

ואחרון חביב, כמובן – המכשיר הוא המכשיר הראשון אשר יריץ את גרסאת האנדרואיד החדשה מרשמלו אשר כוללת מגוון שיפורים ופי'צרים חדשים כמו Now On Tap, שליטה מלאה בהרשאות האפליקציות ומצב השינה העמוקה אשר משפרת את צריכת הסוללה במאות אחוזים.

ככל הנראה מכיוון שכלל המכשיר עשוי ממתכת, הוא לא יכלול הטענה אלחוטית.

המכשיר צפוי להיות מוכרז ב29 לחודש (ספטמבר), ולהגיע ב4 צבעים שונים – אלומינימום (אפור), גרפיט, לבן וזהב (זמין כרגע ליפן בלבד).

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

השאר תגובה