חדש בPlay Games: הקלטת מסך וLive Streaming לYoutube


פורסם ב 20/09/2015 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

בסוף אוגוסט הציגה גוגל פלטפורמה חדשה ביוטיוב – YouTube Gaming, וכעת מסתמן – אפליקציית Play Games החדשה יכולה להקליט ולבצע Live Streaimng ישירות ליוטיוב.


אתר Android Police ביצע Teardown לגרסא החדשה של Play Games (גרסא 3.3), ובו נמצאו מספר מחרוזות המזכירות את היכולות הללו –

<string name="games_record_content_description">Record</string>
<string name="games_toast_video_captured_description">Tap to watch and share</string>
<string name="games_toast_video_captured_label">Video saved to library</string>

<activity android:icon="@mipmap/ic_launcher_play_games" android:label="@string/games_app_name" android:name="com.google.android.gms.games.ui.client.videos.ClientPrepareRecordingActivity" android:process="com.google.android.play.games.ui" android:theme="@style/Games.ClientUiTranslucentMaterialTheme">
<intent-filter android:priority="10">

בנוסף, בכנס הגיימינג האחרון בטוקיו (The Tokyo Game Show), בו השתתפו נציגי יוטיוב, הוזכר היכולות הללו – משתמשים יכנסו אל אפליקציית הPlay Games על מנת להתחיל הקלטה, ולאחר מכן תבוצע אינטגרציה עם אפליקציית YouTube Gaming כדי לשדר ולעלות את סשן המשחק ליוטיוב. בנוסף, נוכל להקליט "סלפי" שלנו משחקים במשחק ומדברים אל הצופים שלנו, ולשדר את זה גם כן בשידור החי.

אנשי Android Police אף דאגו להוציא את הכפתורים החדשים באפליקציה –

nexus2cee_icons1_thumb nexus2cee_icons3_thumb

האפליקציה עם היכולות החדשות צפוייה להשתחרר בהדרגה לכלל המשתמשים, אך הורדה שלה ניתן למצוא במקורות השונים.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

השאר תגובה