הוכרז: סמסונג מכריזה על הGalaxy Note 5 ועל הGalaxy S6 Edge+


פורסם ב 13/08/2015 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

סמסונג הכריזה על שני מכשירי דגל חדשים – יורש העצר לסדרת הפאבלטים הGalaxy Note 5 ועל מכשיר הGalaxy S6 Edge+ בעל המסך הקמור.

מפרטי המכשירים זהים וכוללים –
* מסך 5.7" אינצ' ברזולוצית QHD – 2560×1440 מסוג Super AMOLED
* מעבד Exynos 7420 מתומן ליבות – 2.1GHz ו1.5GHz
* זיכרון בנפח 4GB מסוג LPDDR4, אחסון בנפח 32GB או 64GB – לא ניתן להרחבה
* מצלמת 16MP בעל צמצם f/1.9, מייצב תמונה, צילום בהילוך איטי וצילום 4K
* קורא טביעות אצבע חדשני
* סוללת 3,000mAh

Galaxy Note 5

הGalaxy Note 5 הינו בן חדש למשפחת הפאבלטים המצליחה של סמסונג. המכשיר בעל מסגרת מתכת יוקרתית אשר תורמת לנראות המכשיר, בנוסף על מנת לשפר את אחיזת המכשיר ע"י המשתמשים, סמסונג החליטה ללכת בעקבות LG, ולראשונה במכשירי סמסונג הNote 5 מגיע עם גב קמור אשר יקנה תחושת אחיזה טובה ונוחה עוד יותר.
בדומה לשאר מכשירי הNote, גם מכשיר הNote 5 יגיע עם הS-Pen של החברה, אך שהפעם לראשונה יהיה ניתן ללחוץ על העט, והוא ישלף אל מחוץ למכשיר באופן אוטומאטי.
לצערנו, מכשיר הNote 5 מגיע ללא אפשרות הרחבת אחסון, וללא אפשרות החלפת סוללה.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

Galaxy S6 Edge+

מכשיר הGalaxy S6 Edge+ הולך בדרכו של מכשיר הEdge הראשון והחדשני של החברה, אך בעל מפרט הזהה למכשיר הNote 5 אשר הוכרז איתו.
סמסונג למדה והסיקה מסכנות ממכשיר הEdge הקודם, ושיפרה את ממשק המשתמש החדש על מנת שיוכל לנצל את שולי המכשיר עוד יותר. ע"י החלקת צידו של המסך פנימה, יפתח חלונית חדשה בה נוכל לשמור את אנשי הקשר החשובים לנו, קיצורים לאפליקציות בהם אנו משתמשים באופן קבוע ועוד.
בצעד מעט מוזר, השיקה סמסונג ביחד עם מכשיר הEdge החדש גם כיסוי חדש, המתלבש על המסך וכולל מקלדת פיזית מלאה, באמצעותה ניתן יהיה להקליד גם ללא נגיעה במסך.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

3 Comments

 1. רועי
  13/08/2015 בשעה 21:48

  חרא מכשיר

  1. avi
   14/08/2015 בשעה 18:53

   בינתיים אין לך כסף לקנות אותו…
   לך תקנה אייפון ותתלהב…
   זה מכשיר עבודה+FUN שאוכל את אייפון בלי מלח.

  2. סופי
   15/08/2015 בשעה 15:20

   למה? ניסית אותו? לא! כל עוד מחירי ה64 יהיו סבירים אז נושא הזכרון לא יהיה קריטי ולגבי סוללה כל עוד היא תחזיק מעמד יום שלם בשימוש כבד אז שוב לא בעיה, בתור מישהי שהחזיקה את כל הדורות עד לאחרון יש הבדלים בביצועים ובאיכות מסך משמעותיים ביניהם. אני מחכה לפאבלט הראשון שיהיה עם עט ואז נדבר על השוואות. הדבר המבאס שאין בסדרת הנוט את האדג'.

השאר תגובה