מעבדת סלפי – מחליפים כפתור לנקסוס 5


פורסם ב 23/07/2015 ע"י מעבדת סלפי

כידוע, כפתור ההדלקה בנקסוס 5 בפרט ובכל מכשיר אנדרואיד בכלל, הוא המפתח לתפעול. בלעדיו, מערכת ההפעלה לא תעלה ולא נוכל להשתמש במכשיר. כפתור הדלקה בעייתי הוא אחת התקלות הנפוצות בנקסוס 5, המחייבות בדרך כלל פנייה לשירותי מעבדה מקצועית כמו סלפי.

מתי יש צורך בהחלפת כפתור הדלקה – נקסוס 5

כיצד נזהה, אם כן, את חומרת בעיית כפתור ההדלקה המצריכה פנייה למקצוענים? כאשר יש תקלה בכפתור ההדלקה של נקסוס 5, המכשיר נתקע כשמנסים להדליק אותו או מבצע אתחול באופן אוטומטי. במקרים חמורים יותר מגיע נקסוס 5 למעין "לופ" בלתי פוסק, בעודו נתקע במצב ההדלקה, מבצע אתחול נתקע וחוזר חלילה. בדרך זו, כפתור ההדלקה אינו מאפשר למכשיר לעלות, והוא משבית את השימוש בו ופוגע, כתוצאה מכך, בתקשורת היום יומית של המשתמש ובשגרת חייו.

מדוע מעבדת סלפי?

מעבדת סלפי מתמחה בטיפול בבעיות טכניות נפוצות של מכשירים, כמו החלפת כפתור הדלקה לנקסוס 5. את כפתור ההדלקה החדש מתקין רק טכנאי מורשה לנקסוס 5 בדרג ד', שיודע לזהות את התקלה. זאת בניגוד למעבדות בלתי מקצועיות, שהטכנאים שלהן עלולים לטעות באבחון התקלה, ולהתבלבל בין בעיה בכפתור הדלקה לבין בעיה ברכיב הזיכרון או בגרסת המכשיר. בנוסף לכך, השירות במעבדת סלפי אמין ומהיר: החלפת כפתור הדלקה נקסוס 5 מתבצעת לכפתור מקורי בעל אחריות לשנה, ותיקח רק כ-20 דקות מזמנכם!

 

מדוע טכנאי דרג ד'?

טכנאי הסלולר נחלקים ל-4 דרגות, בהתאם לרמת המקצועיות. טכנאי דרג א' יכול לתפעל את הפונקציות של מכשירי האנדרואיד, טכנאי דרג ב' רשאי להחליף התקנים הנלווים למכשיר (מטען או בלוטות'), טכנאי דרג ג' רשאי להחליף רכיבים בתוך המכשיר עצמו, ואילו טכנאי דרג ד' הוא בעל רמת המקצועיות הגבוהה ביותר, ולכן רשאי לתקן כל תקלה במכשיר. מכיוון שהחלפת כפתור הדלקה לנקסוס 5 דורשת מיומנות רבה, סלפי רואה לנכון להתיר רק לטכנאי ד' לתקן תקלה מסוג זה.

Share

מעבדת סלפי

סלפי - cellfi מעבדת תיקונים מקצועית לכל סוגי המכשירים , בסלפי צוות טכנאי מקצועי מהמובילים בשוק אשר מתמחים בתיקון כל סוגי התקלות. בין היתר המעבדה מתמחה בתיקוני HTC, ONE PLUS ONE, נקסוס, מוטורולה ומגוון מכשירים סינים.

8 Comments

 1. גיא
  23/07/2015 בשעה 10:58

  ממליץ! חבר׳ה אמינים ושקופים, הכי מקצועיים שנתקלתי בארץ(ולצערי אני לא יכול להגיד את זה על הרבה מעבדות אחרות)

 2. אודי
  23/07/2015 בשעה 11:21

  גאונים.
  קוסמים אולי.
  איך שגומרים לפרק את הטלפון שמים אותו בצד ימין ומצד שמאל לוקחים טלפון מפורק אחר להרכבה מחדש.
  זה לא נקרא סרטון החלפת מסך אלא סרטון פרוק והרכבה. מי שרוצה ללמוד איך להחליף מסך לא ילמד כאן כלום.

  חוץ מזה, בנקסוס 5 אין צורך בחימום עם אקדח אויר בכל ההיקף, אלא רק בחלקו התחתון. גב הטלפון תפוס בקליפסים בלבד לאורך ההיקף ובמרכזו, למעט 2 הס״מ התחתונים שבאמת מודבקים.

  1. טל
   25/07/2015 בשעה 23:08

   באמת גאונים הגעתי להחליף מסך לנקסוס שלי בעקבות הסרטון – הטלפון חזר לעבוד כפי שהיה לפני ! מעבדת סלפי מומלץ בחום!!!

  2. אורן אוחנה
   25/07/2015 בשעה 23:31

   איזה שטויות …. גם אני טכנאי ברשת פלאפון וגם אני מחמם את הגב שהוא יתרכך קצת שיהיה יותר קל לשלוף אותו החוצה בלי לשבור את הקליפסים … וזה אכן סרטון שיווקי ולא סרטון הסברה – הוא פירק והרכיב את הנקסוס 5 ב-6 דקות !!! לדעתי מאוד מקצועי

  3. זיו
   29/07/2015 בשעה 21:29

   א. היום כמעט כל מסך מגיע עם מסגרת מה שיוצר מצב של פירוק והרכבה אבל גם לזה דרוש לימוד ע"מ לא לקרוע פלטים או ליגרום לבעיות.
   ב. עדיף להשתמש באקדח אוויר בצורה הכי מהירה שיש על כל המסגרת בכל מכשיר שהגב שלו קליפסים (גב לא נשלף) כי בכל זאת יש דבק קל ורק עם מפרט אתה יכול לשבור קליפסים מה שיגרום לזה שהגב לא יסגר כמו שצריך בהרכבה.

 3. טווליק
  23/07/2015 בשעה 20:37

  לפי משך הזמן שלוקח לו לפתוח מכסה אחורי של נקסוס 5, קשה להעיד על מקצועיות. לטכנאי מקוצעי ומנוסה לוקח פחות מ30 שניות לפתוח את המכסה ואין צורך לחמם אותו .

  1. moshe
   25/07/2015 בשעה 23:20

   כנס לדף היו טיוב של סלפי … שם תוכל לראות את אותו טכנאי מחליף מסכים למכשירים יותר מסובכים כמו HTC M7/M8 שם פתיחת הגב לוקחת 10 שניות דבר שסביר להניח אתה לא תוציא בצורה שלמה לעולם שרוב המעבדות לא מעדיפות לגעת ואני אישית לא הייתי הולך למעבדה שפותח מכסה של מכשיר תוך 30 שניות. אלה בעדינות כמו שאני מצפה שיטופל בטלפון שלי כשהוא נשבר …. אני במקרה מכיר את החברה שם יש שם טכנאים של 7 שנים בתחום ו20 שנה בתחום ושאני צריך עזרה מהם בתור טכנאי מתחיל הם תמיד עוזרים לי ואפילו הצילו לי טלפון שכמעט הרסתי שניסיתי לתקן … ולא לקחו לי שקל.

 4. דן שבתאי
  24/07/2015 בשעה 00:40

  היום בצהרים ראיתי את הכתבה , הבנתי שהבעיה בנקסוס 5 שלי היא כפתור הדלקה – בזכות הכתבה הכרתי את המעבדה הנפלאה הזאת שתיקנה לי את המכשיר תוך 20 דקות החליפו לי את הכפתור הדלקה בנקסוס 5 שהיה תקוע בלופ כמו שרשום פה ( הייתי מחבר אותו למטען והוא היה מראה לוגו ונכבה / וחוזר חלילה) המליץ לכל חבריי על מעבדת סלפי ותודה לאתר איי אנדרויד על הכתבה המעולה ותודה לעידו הטכנאי על הסבלנות

השאר תגובה