לראשונה: הOne Plus Two יושק דרך משקפי מציאות מדומה


פורסם ב 26/06/2015 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

בפוסט שעלה בבלוג הרשמי של One Plus הוכרז כי החברה הולכת לבצע את ההכרזה על מכשיר הדגל החדש שלהם בצורה שלא נראתה עד היום – בעזרת משקפי מציאות מדומה.

בדומה לפרויקט הCardBoard של גוגל, אשר מאפשר לכם לקנות, לבנות, ולעצב משקפי מציאות מדומה בעצמכם, בעלות מינימאלית (כ10 דולרים), גם One Plus מכריזה על משקפיים כאלו ובצורה מרעננת – ההכרזה על הOne Plus Two יועבר דרכם.

"בתעשיה שלנו, השקת מוצרים נוטים להיות אותו דבר. באודיטוריום, באירוע השקה, ועם קהל ישוב. בשביל הOne Plus Two – לא רצינו את המחסום בינינו לבינכם; אנחנו רוצים להזמינכם אל העולם שלנו, בגלל שאתם חלק גדול ממנו. וזה מדוע בחרנו להביא לעולם את הOne Plus Two בעזרת מציאות מדומה." – נכתב בפוסט.

cardboards

אך זה לא הסוף – "ההשקה הזאת, תאפשר לכם לעמוד לידנו וליד המעריצים שלנו בזמן ההשקה. תוכלו להסתכל מסביב – 360 מעלות, ואולי אפילו למצוא כמה Easter eggs חבויות בהשקה" נכתב בפוסט.

הOne Plus Two יוכרז ב27 ליולי בשעה 19:00 Pacific Tim (בשעה 5:00 בשעון ישראל) וצפוי לכול מסך בגודל 5.5 אינצ', מעבד Snapdragon 810, זכרון בנפח 3GB, סוללת 3,300mAh וחיבור מסוג MicroUSB Type C.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

1 Comment

  1. סיכום שמועות:One Plus 2 - iAndroid
    24/07/2015 בשעה 16:30

    […] – ההשקה תתבצע לראשונה דרך משקפי מציאות מדומה – דרך הCardboard של גוגל או דרך […]

השאר תגובה