הושק בישראל: GEAR VR במהדורה חדשה לגלקסי S6 וגלקסי S6 EDGE


פורסם ב 11/06/2015 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

סמסונג אלקטרוניקס משיקה בישראל את משקפי המציאות המדומה ה-Gear VR המורכבים על גבי הסמארטפון גלקסי S6. המוצר יימכר ברשת חנויות סמסונג באמצעות היבואן הרשמי.

משקפי המציאות המדומה של סמסונסג, ה- GEAR VRבעל אופטימיזציה מלאה התואם באופן מלא לגלקסי S6 ולגלקסי S6 Edge. ה- GEAR VR החדשני של סמסונג עבור גלקסי S6, המופעל על ידי אוקולוס, נותן ליותר משתמשים את האפשרות ליהנות מהניסיון ללא תחרות של סמסונג בהיטמעות בעולם הוירטואלי ולחוות את המציאות המדומה כחוויה קולנועית, עם צפייה משופרת לצד עיצוב נוח יותר מבעבר.

01

בידור יוצא דופן

הGear מותאם גם לגלקסי S6 ולגלקסי S6 Edge, עם מסך בגודל 5.1 אינץ' בטכנולוגיית התצוגה Super AMOLED. ה-GEAR VR במהדורה החדשה מאפשר למשתמשים לראות סרטים, סדרות טלוויזיה, שירותי  VOD  ותמונות ברזולוציה גבוהה שטרם נראתה. עם פיקסליזציה מופחת ושדה ראייה רחב, המשתמשים מקבלים חווית מציאות וירטואלית טובה יותר עם זמן שימוש ארוך יותר. 

שיפור בנוחות

צמצום של 15% בגודל עושה את ה- Gear VRשל סמסונג לנוח יותר ללבישה. רצועות ארגונומית שתוכננו מחדש מעניקות איזון טוב יותר, ואילו איוורור מכני תומך בחוויית VR מורחבת.

ביצועים באיכות גבוהה

כוח מחשוב גדול יותר וגרפיקה משופרת מאפשרת למשתמשים לחוות את הרפתקאות המציאות המדומה הטובה ביותר.

09

תאימות USB

ציוד ה-Gear VR יכול להיות מוטען באמצעות יציאת ה-USB שלו ובכך לאפשר זמן שימוש ממושך יותר.

תכנים מתקדמים

התוכן של ה- Gear VR זמין להורדה דרך חנות האוקלוס – Oculus VR app store. למשתמשים יש מגוון רחוב של תוכן מקומי וירטואלי של היוצרים מהשורה הראשונה, כולל משחקי מציאות מדומה מרגשים וכן של 360 מעלות, כולל ביצוע חדש של Cirque du Soleil, Kurios.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

השאר תגובה