האפליקציה שבאה לשנות את חיי הלילה – היכרו את Late


פורסם ב 12/02/2015 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

כולנו מכירים את הבעיה הזאת – מגיע הסופ"ש ושוב עולה השאלה – "מה עושים היום בערב?", שוב לצאת לאותו בר כמו כל שבוע? לצאת לאותה מסיבה שוב ושוב?, זה בדיוק מה שהאפליקציה הבאה באה לפתור – וכולה, כחול לבן.

הכירו את LATE – האפליקציה שבאה לשנות את חיי הלילה.

ספרו לי קצת עליכם? – 

"שמי אמיר, בן 22 מתל אביב – כרגע משרת בקבע ואני המתכנת בצוות. טל בן 24 והוא המעצב ונדב בן 23 והוא מנהל את תחום השיווק והיח"צ. שמה של האפליקציה שלנו היא "LATE" –  ומטרתה היא למצוא למשתמש בה לאן לצאת לבלות בכל ערב לפי מספר פרמטרים שבחור המשתמש, כמו כן היא מציגה גם את מכלול האירועים שמתרחשים במקומות הבילוי השונים על פי מיקמו של המשתמש."

איך הגעתם לרעיון?

"הרעיון קיים אצלי בראש במשך מספר שנים והוא עבר מספר גלגולים שונים", אומר אמיר, "המקור ממנו הגיע הרעיון לאפליקציה שלנו היא תחושת חוסר האונים וחוסר ההתמצאות, ובמיוחד הפספוס בהגעה למקום חדש בארץ – בלי היכולת לדעת לאן הכי כדאי לצאת באזור, איזה אירועים ומסיבות מיוחדות קוראים כרגע מסביבך, ולאן הכי מומלץ לצאת כאן בסביבה."

כמו שאתם בטח יודעים, אתם לא האפליקציה הראשונה שמציעה שירות שכזה. במה האפליקציה שלכם טובה יותר מהאחרות?

"קודם כל היא מציעה ממשק נוח, אסתטי ופשוט – קל מאוד להתמצא באפליקציה ולהבין את השימוש בה. בנוסף, האפליקציה מקיפה ומלאה בתוכן – ישנם יותר מ-1500 מקומות בילוי (והמונה ממשיך) באפליקציה הממוקמים על פני כל אזור בארץ. והחלק החשוב ביותר – היא חינמית לגמרי, ולא דורשת שום תשלום בשום שלב – גם לא בעתיד".

לאחר הורדת האפליקציה המעוצבת להפליא, תוכלו להזדהות ע"י פייסבוק – ובכך לקבל אירועים גם מהפייסבוק שלכם, או "להישאר ידידים" ולהמשיך להשתמש באפליקציה על בסיס מיקום בלבד.

אחרי הכניסה לאפליקציה, תוכלו לבחור לאן לצאת על פי זמן ועיר – תוך כדי העדכון יטענו על הFeed מקומות הבילוי והאירועים השונים באזור שלכם, כאשר לכל מקום בילוי יש "פרופיל" באפליקציה הכולל ציון כללי, דרכי התקשרות, מפת ניווט אל המקום ואירועים קרובים במקום הנבחר.

ממשק המשתמש פשוט  וכולל מעט כפתורים אשר עושים את העבודה – בסרגל הצדדי ניתן למצוא את החיפוש, את המקומות מבוססי המיקום, מקומות אשר אהבתם ופעילות אחרונה באפליקציה (דורש חיבור לפייסבוק).

האפליקציה זמינה להורדה בPlay Store בחינם.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

3 Comments

 1. אמיר
  27/02/2015 בשעה 02:00

  בדיוק רציתי לפתח אפליקציה כזאת…
  אבל הקדימו אותי, לא נורא נחשוב על רעיון אחר לאפליקציה.

 2. ערן
  18/04/2015 בשעה 18:19

  תודה רבה אני מוריד אותה עכשיו.

 3. ערן
  18/04/2015 בשעה 18:31

  הורדתי את האפליקציה והיא לא מתחברת לי דרך הפייסבוק מה יכולה להיות הבעיה?

השאר תגובה