סמסונג ישראל משיקה את Galaxy Note Edge בישראל


פורסם ב 02/02/2015 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

סמסונג אלקטרוניקס ישראל מכריזה היום על הרחבת סדרת הדגל Galaxy Note בישראל עם השקת המכשיר פורץ הגבולותה– Galaxy Note Edge. ישראלבין הבודדות המשיקות את מכשיר הדגל החדש של החברה, המצויד לראשונה במסך קעור וכמובן עם עט הS-Pen.

המסך הקעור הייחודי שלGalaxy Note Edge מספק גישה מהירה ליישומים המצויים בשימוש לעיתים קרובותהתראות ופונקציונאליות המכשירגם כאשר המכסה סגורוזאת בהנפת אצבעה-Galaxy Note Edge בעל מסך Quad HD , בגודל של 5.6 אינץ' מסוג Super AMOLED מעניקים תמונות ברורות וחיות מתמיד עם ניגודיות עמוקהזוויות צפייה משופרות וזמני תגובה מהירים עד מיליונית השנייההודות למסך הגדולולדופן הקעורתכונת ה-Multi Window מעצימה את חוויית המשתמש ומקלה על שימוש במספר אפליקציות במקבילבכל רגע לגשת למגוון האפליקציות השימושיות ביותרללא צורך בהפעלת המסך הראשימבנה המכשיר מאפשר גישה מהירה ביותר לשימושים העיקריים במכשיר.

ה-Galaxy Note Edge מתהדר בנוסף במערכת צילום מתקדמת המסוגלת להפיק תמונות חדות וברורות יותרהמכשיר מצויד במצלמה אחורית של 16 מגה פיקסל עם מייצב תמונה אופטי חכם (Smart Optical Image Stabilizerהמאזן תנודות של המצלמה ומאריך אוטומטית את משך החשיפה בתנאי צילום חשוכיםבנוסףמצלמה קדמית של 3.7 מגה פיקסל בצמצם f1.9 מציעה כברירת מחדל זווית צילום של 90 מעלות וזווית רחבה של עד 120 מעלות.

ה– Galaxy Note Edge עוצב בקפידה במסגרת מתכת משובחת עם קווים זורמים המתמזגים באופן חלק בצג של המכשירמסך הזכוכית מציע הגנה נוספת ומשלים היטב את חוויית הצפייה העשירה של המכשירגב המכשיר עשוי במרקם רך המספק נוחות מדהימה ומשפר את השליטה במכשיר ביד אחתהמכשיר מאפשר אחיזה מעולה ועמידות משופרת.

המכשיר יהיה זמין בבישראל החל מהיום במכירה מוקדמת באתר סקיילקס, בצבעים שחור ולבן – 

http://www.samsungmobile.co.il/

 

 

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

1 Comment

  1. Legopart
    27/04/2015 בשעה 16:08

    מפריע לי שהורידו מהדגמים החדשים את MINI USB3 ואת האפשרות להחליף את הסוללה (המכסה הנפתח מאחורה)
    חוץ מזה, רק שיפרו להפליא.

השאר תגובה