פרסום מבוסס מיקום עם ערך


פורסם ב 03/05/2010 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

בשבוע שעבר נסעתי פעמיים דרומה ונעזרתי באפלקיציה waze על מנת לנווט אל מחוז חפצי. Waze הינה אפליקציה חברתית סלולרית שמאפשרת לנהגים לבנות ולהשתמש בידע על מצב הכבישים בזמן אמת. השירות כולל מפות המתעדכנות ברציפות, התרעות על עומסי תנועה ותאונות, ומידע המציע למשתמשים את הדרך המהירה ביותר להגיע ליעד שלהם. Waze פועלת על גבי הטלפונים הסלולריים של נהגים בדרך ומעדכנת מפות ומצב תנועה תוך כדי הנסיעה.

בנוסף, נהגים יכולים לדווח גם באופן עצמאי ולעדכן משתמשים אחרים על מה קורה בכביש, כולל התראות על תאונות, ניידות משטרה, פגעי מזג אוויר ועוד. אני מעריץ את האפליקציה הזאת והייתי רוצה שהיא תנווט אותי לתחנת הדלק הכי קרובה למיקום שלי על פי המחיר הנמוך ביותר לליטר דלק 95 נטול עופרת. הייתי רוצה שחברות הדלק עצמן יספקו את המידע ל waze או ימציאו שיטת תגמול בניקוד וירטואלי לנהגים שהגיעו לתחנה כי האפליקציה המליצה להם להגיע לשם. אני ממליץ לקרוא גם את הפוסט על Layar בעמוד סקירות וידאו.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

השאר תגובה