מדריך למשתמש באנדרואיד


פורסם ב 29/01/2010 ע"י deep-milestone

לחיצה ארוכה על כפתור הבית מביאה את רשימת האפליקציות הפתוחות (בערך).

כדי לסגור אפליקציה, צריך לצאת ממנה על ידי שימוש בכפתור החזרה (ולא בכפתור הבית). זה עובד בחלק מהאפליקציות.  אין דרך כללית שבה כל האפליקציות נסגרות – אין איקס קצת משמאל למעלה. יש במרקט אפליקציות (חינמיות) שמאפשרות להרוג אפליקציות אחרות. לא התקנתי עדיין.

בינתיים לא מצאתי דרך לסגור את הג'ימייל בצורה נורמלית. כל עוד יש חיבור רשת הוא ייבדוק אם יש אימיילים חדשים ויודיע לי אם יהיו. אני לא יודעת אם זה טוב או רע.

לחיצה על השורה העליונה של המסך וגרירתה למטה נותנת את רשימת ההודעות. זה שימושי לפעמים. ניתן להגיע לרשימת ההודעות גם על ידי לחיצה על כפתור תפריט ובחירה ב"Notifications".

Share

2 Comments

 1. יובל
  29/01/2010 בשעה 08:24

  זה משהו שמאד היה קשה לי להתרגל שעברתי לטלפון שלי עם הווינדווס מובייל אפיל לפני חמש שנים – לא סוגרים אפליקציות ולא שומרים. כל דבר שעושים נשמר מיד ונשאר פתוח. שהייתי ממש צריך לסגור אפליקציות (כדי לחסוך זכרון או בגלל התנגשויות), הלכתי ללוח בקרה והרגתי אותן דרך האופציות ב-"זכרון".
  אבל התרגלתי לזה ודווקא יש הרבה הגיון לא להתעסק כל הזמן בלפתוח ולסגור דברים.

  1. etkaduri
   29/01/2010 בשעה 08:28

   כן כן כן אבל. אני לא רוצה שהאפליקציית טוויטר תודיע לי כל פעם שאיזה ליצן שהחלטתי לעקוב אחריו אוכל מרק.
   כמובן שיש איפשהו באפליקציית טוויטר מקום לכוון שהוא לא ייעשה את זה, אבל זה אומר שאני צריכה לחפור בכל אפליקציה בנפרד ולמצוא איך לקנפג אותה לצרכי, במקום פשוט לסגור אותה.
   וחוץ מזה, אין לוח בקרה מובנה באנדרואיד, למרות שכמו שאמרתי יש במרקט.

השאר תגובה