חדש! Bizzabo


פורסם ב 28/12/2011 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

שלום חברים. לפני מספר ימים השתתפתי בכנס "מאפליקציה קטנה להצלחה עולמית גדולה" של פורום MIT ליזמות. במהלך הכנס הציגה חברת הסטארט-אפ Bizzabo אפליקציה מעניינת שמייעלת את כל תהליך ה networking בכנסים. כיום, כל כנס צריך לייצר לעצמו אפליקציה שמציגה בעיקר דברים שמאדירים את הכנס עצמו כמו למשל: קישורים לתכנים, נותני חסויות, מיקום הביתנים בכנס ועוד. בנוסף, אפליקציות של כנסים מאפשרות לעיתים ליצור קשרים בין משתתפי הכנס. במידה ואני משתתף ביותר מכנס אחד, עליי להוריד אפליקציה נפרדת עבור כל כנס. כלומר, UI שונה, פונקציונליות שונה וניהול קשרים במספר מקומות במקביל.

Bizzabo פותרים את הבעיה על ידי יצירת אפליקציה אחת שדרכה ניתן להירשם לכל כנס בממשק נוח וידידותי. האפליקציה מאפשרת ליזום קשרים וליצור הזדמנויות באופן שיטתי עוד לפני הכנס כך שהזמן שאנו משקיעים בכנס ינוצל באופן מיטבי. וזמן = כסף. אז אם אנחנו רוצים לדבר על דרך נוספת לקדם את העסק שלנו – Bizzabo בהחלט עושה את העבודה באופן מבריק. (והכי חשוב…זה עובד באנדרואיד!)

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

השאר תגובה