המכירות בסלולר בעלייה


פורסם ב 16/10/2010 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

ebay
ebay

Flurry מדווחת על כך שרכישה בתוך האפליקציות (in app purchase) מניבה פי 8 יותר רווח מאשר פרסום רגיל בבאנרים.  המגמה ההולכת וגוברת היא מעבר מרכישה שמקורה פרסום (העומדת בממוצע על $1) לרכישה של מוצרים וירטואלים העומדת כעת על ממוצע של $8. הנתונים מתבססים על ססטיסטיקה שמקורה במכשירי אייפון, שם ניתן לחייב דרך המנגנון של in-app purchase די בקלות. לאחרונה התבשרנו כי האפליקציות בתשלום בגוגל market הגיעו לישראל. אירוע שהיה יכול להיחשב כאירוע משמח לולא הדרך היחידה לרכוש אפליקציות היתה אחרת מאשר כרטיס אשראי דרך Google Checkout. עד עתה לא נחשפתי לאפליקציה בתשלום בעברית.

עוד השבוע ebay, שתקבל כאן סיקור נרחב בהמשך, משדרגת באופן משמעותי את אתר הסלולר שלה. בקרוב מבטיחה ebay לשחרר גרסה גם לאנרואיד. את האתר המיועד ל smart phones פיתחה ebay בעזרת החברה המובילה בתחום ה mobile  publishing היא netbiscuits. האתר שם דגש על שימושיות קלה, חיפוש דינמי בזמן ההקלדה, גלריית תמונות שמתנהגת כמו הגלריה ב native ועוד. במקביל שחררה ebay גרסה לאפליקציית סריקת הברקודים RedLaser. השבוע ניכנס לעומק לאסטרטגיה של ebay שנחשבת כ"עושה שוק". מי שקורא את המהלכים של החברה רואה בבירור ש ebay סימנה את תחום הסלולר כמנוע הצמיחה הבא שלה.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

השאר תגובה