יישור לימין ולאגים בgalaxy s2


פורסם ב 21/07/2011 ע"י Andro Blog

לצורך יישור לימין ממירים את הקבצים בתיקיות framework וapp מקבצי odex לdeodex. אני מאמין שאם היה לי ידע מדוייק בנושא הייתי מרחיב עליו, אבל אין לי יותר מבערך, אז אמנע.

משתמש בxda העלה טענה לפיה, ההמרה לdeodex בgalaxy s2 מאיטה את הרום, גורמת ללאגים ולתפקוד לקוי בכמה אזורי תפעול במכשיר. (יש שחולקים עליו שם, לא קראתי בעיון את כל האשכול, נתפשתי לענין משום שחוויתי מהמוזכר מנסיון אישי, כמו זום בדפדפן ועוד כמה).

חלק מהמפתחים לקחו את ההערה לתשומת לבם, וברומים חדשים הם משלבים קבצי odex עם deodex. הבעיה שלנו היא כמובן עם היישור לימין.

לצורך יישור לימין נדרשים לקובץ framework.jar בתצורת deodex, ולמעשה, הוא אחד מהקבצים הבעייתיים שמעדיפים להשאיר אותו odex.

אז אם בא לכם ליהנות ממנעמי הgagaxy s2 תוותרו על יישור לימין. (בהנחה שהנתונים יוכחו).

לאשכול בxda

Share

Andro Blog

אתם בטח מכירים אותי בתור Andro Blog בפורטל הישן!

2 Comments

 1. איציק
  21/07/2011 בשעה 15:51

  אז מה עושה מי שכבר התקין רום ישן עם הבעיה הנ"ל?
  פשוט להתקין רום חדש?

 2. Superb
  22/07/2011 בשעה 05:03

  ישנה עוד אופצייה: להשתמש ב-ROM של אורנג' (שוחרר בשרתים של סאמסונג וניתן להורדה ברשת) שם יש RTL, תרגום עברי מלא ודפדפן עם האצת חומרה.

  החיסרון: אתה נאלץ להשתמש ב-ROM המבוסס על Android 2.3.3 עם התוכנות של אורנג' (למרות שהבנתי שהן ניתנות למחיקה בקלות). ישנם ROMים מהירים ומתקדמים יותר ברשת (המבוססים על Android 2.3.4). אחת הבעיות המרכזיות היא ש-2.3.3 אוכלת סוללה בלי לראות בעיניים.

השאר תגובה