סמסונג Galaxy S2 – המכשיר הכי מוצלח שיש כיום לאנדרואיד


פורסם ב 04/10/2011 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

לאחר שנה אינטנסיבית שבה החלפתי ארבעה מכשירי אנדרואיד, כלומר שדרגתי והתקדמתי מהאחד לשני, לאחרונה התחדשתי בסמארטפון Samsung Galaxy S2, ואני יכול להכריז באופן גורף:  מכשירי הסמארטפון אשר פועלים על גבי אנדרואיד, הבשילו לחלוטין, והסלולרי החדש של סמסונג – הגלקסי אס-2, הוא מכשיר אנדרואיד במלוא תפארתו.

אם אתם מחזיקים אחד כזה בידכם, נכון להיום אתם מצויידים במוצר הטוב ביותר שעולם האנדרואיד יכול לספק לכם.  לפחות לזמן כתיבת שורות אלו.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

אנדרואיד בשנה האחרונה עברה תהליך מטאורי התפתחותי הן מבחינת מערכת ההפעלה והן מבחינת המכשירים המלווים אותה.  המכשירים סבלו בהתחלה מחבלי לידה קשים מאוד, לאחר מכן מפצעי בגרות, ולבסוף הבשיל לו מכשיר בוגר אשר באמת עונה בצורה טובה על כל דרישות המשתמש.

סמסונג גלקסי אס רץ בצורה חלקה ונקיה, ואני בטוח שכל מי שזכה להחזיק עד היום מכשיר אנדרואיד יתפעל מהיכולות שלו הרבה יותר ממי שפעם ראשונה רכש את המכשיר.

השילוב הקטלני של חומרה מעולה ומערכת הפעלה בשלה ומדהימה הופך את המכשיר הזה להרבה יותר מתקדם ומוצלח מכל המתחרים בשוק, וכן – אני מדבר גם על אייפון 4, המתחרה המפורסם.

.

חברת HTC  אשר היתה הראשונה להוציא מכשיר אנדרואידי מוצלח (אני לא מדבר על הנסיונות העצובים שהיו לפניה, עם מוטורולה). חברת HTC  הביאה איתה ממשק משתמש מדהים ונח להפליא, שעד היום לא יצא לי לפגוש יצרן מתחרה ראויה לויג'טים, מסך הבית, ומגירת האפליקציות שלה.  כמובן שעם הצהרה כזו אני חייב לציין כי דף הבית והויג'טים של קבוצת Go Dev Team פיתחה ממשק מוצלח יותר, אך זהו ממשק צד שלישי אשר דורש מאיתנו הורדה מהמרקט, ולא מגיע עם המכשיר. בכל מקרה אני מיד עם קבלת המכשיר התקנתי את ה-Go Launcher המדהים.

הבעיה עם מכשירי ה-HTC, ומה שגרם לכל הלקוחות שלה, וביניהם אני, להתאכזב – הוא גודל הזכרון האפסי שהם הקצו במכשירים לטובת התקנת אפליקציות.  לאחר כ-10 התקנות המשתמש מקבל הודעה כי אין מספיק זכרון להמשך התקנה.   עובדה זו גרמה לי מהר מאוד להחליף את המכשיר שלי במכשיר נקסוס 1 המפורסם, זה שהתחיל את המהפיכה.

.

הנקסוס 1 מכיל זכרון קצת יותר גדול – אך עדיין יחסית קטן, המקשים הפיזיים על גביו הם סיוט לכל משתמש, והמסך שלו קטן יחסית להיצע בשוק. רק 3.7", כמו אייפון 3gs.

.

את הנקסוס שדרגתי במכשיר הראשון של סמסונג שיצא והביא איתו קידמה טכנולוגית – הסמסונג גלקסי S (הראשון) בשמו המקצועי i9000, ששידרג את החוויה עם מסך 4 אינץ' ומקשים נוחים, אך הגיע עם המון מגרעות –  ה-GPS  לא עבד כמו שצריך, מערכת הקבצים היתה איטית מה שהפך את כל המכשיר לאיטי ומייגע.

.

בכל המכשירים הנ"ל הייתי זקוק לאחר הרכישה להתקין "רום" (מערכת הפעלה) של מפתחים חיצוניים על מנת להתגבר על התקלות השונות. וגם אז – הבעיות לא ממש נפתרו.

.

היום אני בעלים גאה של מכשיר סמסונג גלקסי S2, ומרגע ההדלקה שלו כבר התאהבתי.  קודם כל – למי שלא יודע, אנדרואיד שומר את אנשי הקשר והמידע שלכם בחשבון הgmail שלכם. כך שגם בלי כרטיס SIM  מספיק שהפעלתי את המכשיר והזנתי את השם והסיסמה, וכל אנשי הקשר שלי הופיעו במכשיר, ואפילו תמונת הרקע של דף הבית (הטפט) הופיע!

המכשיר שלי הגיע עם הרום של סלקום, שהיתרון בו הוא העברית וכך שזהו Stock ROM כך שבמידה ויהיו בעתיד עדכונים – אני אוכל לקבל אותם.   החסרון בו הוא הוירוסים שיש בו.  אני קורא לזה וירוסים כי איך עוד אפשר לקרוא לאפליקציות שאף אחד לא ביקש ואי אפשר להסיר? סלקום החליטו לאנוס את המשתמשים שלה באפליקציות בית שלה: סלקום נויגייטור (GPS) שדורש מכם תשלום חודשי לסלקום (ברוב חוצפתם, כי GPS  הוא שירות חינמי), וגם לא מוצלח כמו האפליקציה המעולה והחינמיתWAZE  שתיקח אתכם לכל מקום ותזהיר אתכם מפקקים,  סלקום ווליום, מכמ, מוזיקה, סלקום 360, ועוד ועוד ועוד. אני ספרתי 12 אפליקציות(!!!) שהם דחפו לנו ברום הזה ואת רובם ככולם אי אפשר להסיר.

.

אני באמת חושב שסמסונג היא חברה שקשובה ללקוחות שלה, כי עובדה שהיא למדה ותיקנה את כל הבעיות שהיו במכשיר הקודם:

.

חווית הGPS –  כל מי שמחזיק כיום סמסונג גלקסי בשלל צורותיו (גלקסי S, גלקסי ויברנט, וכו)  יודע שהמכשיר מגיע עם מחלה, יש בעיית סנכרון של הGPS  ולוקח לו המון זמן להינעל.

בגלקסי אס2 מספר שניות לאחר שהפעלתי את אפליקציית הWAZE  המיקום שלי אותר והרכב שלי כבר הוצג על המסך, רעב לקבלת כתובת יעד.   פשוט חוויה לראות את זה!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

חווית המערכת – הפעלת המצלמה לוקחת שניה בדיוק, אפליקציות שונות נפתחות בפחות משניה, מעבר בין אפליקציות, העמסה, התקנתי והפעלתי SKYPE VIBER  ו-whatsapp והן כולן רצות במקביל ובצורה חלקה וללא עיכובים. גם החייגן עובד בעברית, חיזוי השמות תקין ולא הפוך.   ימי התקיעות והקפאון מאחורינו.   כל פעולה שאני מבצע, לדוגמא – הורדת מספר אפליקציות במקביל, שיתוף תמונה בפייסבוק, העלתה לדרופבוקס, וכו' – הכל מתבצע בצורה חלקה ולא נתקע אפילו לא לרגע.

אבל חשוב יותר מהכל – הסיוט של כל משתמש – התקנת רומים כדי לפתור בעיות, לא קיים כאן.  המכשיר יוצא מהמפעל תקין ומוצלח! ואלה באמת חדשות בעולם האנדרואיד.

ואת זה שהוא עולה תוך 10 שניות מרגע ההדלקה כבר ציינתי? עברו ימי ההמתנה הארוכים שהמכשיר יתעורר לחיים..

.

חווית החיבורים –  אחד הדברים המעצבנים שעשו בגלקסי אס הוא לשים את חיבור החשמל למעלה. זה לא נח מכל הסיבות בעולם – אף פעם לא יודעים אם המכשיר ישר או הפוך, ובאוטו אם רוצים לחבר לחשמל צריך כבל ארוך שמציק, או לחבר על הצד.   סמסונג החזירו את חיבור החשמל למטה. את כפתור הנעילה הם השאירו בצד, ויש כאלה שיטענו שמפריע להם שכרגע אין צד אחד "חלק" – למטה יש חיבור חשמל, בימין כפתור נעילה, בשמאל ווליום, ולמעלה אוזניות..  שאלו יהיו הצרות שלנו.

.

מלבד זאת, הנתונים היבשים של המכשיר גם הופכים אותי למרוצה מאוד – מסך אמולד ענקי 4.3 אינץ, מצלמה 8 מגה פיקסל עם פלאש, מצלמה קידמית, רדיו מובנה במכשיר, מעבד כפול, רמת קרינה הכי נמוכה שפגשתי מעולם: 0.16 SAR (לשם השוואה, לגלקסי אס יש 0.37, לאייפון 3GS יש 1.55 SAR).

המכשיר מגיע בדיוק כמו אחיו עם כפתור אחד פיזי במרכז ו2 כפתורי נגיעה בצדדים, הוא מגיע ללא טרקבול (הכדור שיש בנקסוס).  המכשיר דק כל כך שזה לא מובן איך דחקו כזו טכנולוגיה למוצר בעובי של מכסה קופסאות!

ויש מקום גם לשבח את המצלמה, שכן לאו דווקא הנתון ה"יבש" של כמה מגה פיקסל חשוב לנו אלא דווקא איכות התמונה, ומלבד הפונקציות המעניינות שיש באפליקציית המצלמה המובנית (זיהוי פנים, צילום מאקרו, צילום פנורמה(!), מצב "קריקטורה") התמונות יוצאות באמת איכותיות!  המכשיר הזה הינו מתחרה ראוי ולא נחות מול המצלמות הדיגיטליות ה"רגילות" הנמכרות בשוק.  גם צילום וידאו באיכות HD קיימת למכשיר. לי אישית לא יצא להשתמש בה עדיין, אבל נעים לדעת שזה קיים.

.

קראתי באחד האתרים שסיקר את המכשיר כי "איכות החומרים לא עומדת בציפיות" וזה ממש גרם לי לגחך, כי בינינו – כשאין לך מה לכתוב רע על משהו, אתה תחפש פינה שמפריעה לך.  אני אישית מאוד מרוצה מהמבנה, סה"כ המכשיר עמיד מאוד, ומלבד הקטע המעצבן שדרוש כדי לפתוח את הגב שלו – משהו שלא שכיח שתעשו, הוא מוצלח, קל, נח, ואיכותי.  בנוסף הוא מגיע עם קייס במתנה.

.

החסרון שכן מצאתי (ואתם מוזמנים לצחוק עלי) הוא שהאייקון של הבטריה לא מציג את אחוזי הסוללה.  זה אולי נשמע לכם מצחיק, אבל זה קריטי למשתמשי אנדרואיד שידועים בתור קנאים לכמות הסוללה שנותרה להם – צוואר הבקבוק של המכשירים.   אמנם התקנת רום מקוסטם תפתור את הבעיה (או הורדת ויג'ט שיציג לי אחוזים), אבל אני מצליח להסתדר עם המכשיר גם בלי זה..

.

לסיכום, בתור אדם אשר חווה לא מעט מכשירים, רומים, ושיחק עם מערכת ההפעלה, זכיתי לפגוש מוצר מנצח של חברה שעשתה שיעורי בית מול המשתמשים והוציאה לשוק מכשיר בשל ואיכותי שמאפשר לנו להינות מיכולות האנדרואיד ללא עכבות ותקלות, ולהפוך את חווית המשתמש שלנו למוצלחת ביותר.   הכל עובד כמו שצריך ומתקתק כמו שעון.  בדיוק כמו שהיינו מצפים ממכשיר מוצלח.

.

.

אם אתם מתלבטים איזה מכשיר לקנות, אני מציע לכם לא להשלות את עצמכם עם המכשירים שיצאו בעתיד, זו דרך פסיכולוגית של חברות הסלולר לגרום לכם לרדוף אחרי המוצר הטוב הבא.  הסיבות שגרמו לי לשדרג הן לא טכנולוגיה עתידנית, אלא בעיות עם המוצר הנוכחי.  ולכן כשאני פוגש מוצר טוב – אני נשאר איתו.  לדעתי המכשיר הזה ישאר איתי לא מעט זמן, אך בקצב ההתקדמות הנוכחי של הטכנולוגיה – אי אפשר לדעת מה יצפון העתיד.

.

*עדכון* לא הכל ורוד (תרתי משמע):

מסתבר שקיימת בעיית תוכנה במכשיר (לרגע הייתי אופטימי, אבל כמובן שגם במכשיר הזה יש בעיה):  כאשר מפעילים את המצלמה בתוך הבית, וישנו אור יום אשר חודר לבית, מופיע עיגול ורוד עדין במרכז המסך, כנראה תקלה של white balance (איזון לבן).  כל התמונות והצילום וידאו יוצאים עם עיגול ורוד באמצע.   תקלה די חמורה למי שרוצה להשתמש במכשיר גם כמצלמה, אבל פתירה.

ניהלתי דיון בנוגע לבעיה הזו בפורום, ואפילו עשיתי ניסויים בבית.  גיליתי שאם מגדירים בעצמנו את האיזון-לובן בהגדרות, אז התופעה נעלמת.    בנוסף, מישהו ציין שאפשר לצרוב קוד של מצלמה ממכשיר אחר, וזה גם פותר. לא ניסיתי.

להלן הדיון: http://iandroid.co.il/forum/post377010.html

.

.

.

.

.

.

.

.

.

לאלו מביניכם שמחזיקים גלקסי S2, להלן מספר טיפים שימושיים:

– במסך החיוג ניתן לחייג שמות של אנשים כדי למצוא אותם בצורה מהירה (לכל מקש יש מספר אותיות, לחיצה אחת על מקש תמצא את כל האפשרויות באותה אות. לדוגמא: 3-3-3 יציג לכם את איש הקשר "אבא" וכל שאר הקומבינציות).

– אם תחייגו כוכבית-סולמית-אפס-כוכבית-סולמית  תגיעו למסך בדיקות שבו תוכלו לבדוק האם כל האפשרויות במכשיר עובדות (האם אין פיקסלים שרופים, האם המצלמה עובדת, רטט, וכו').  לא כזה שימושי, אלא אם אתם קונים מכשיר יד-2

– אם אתם מתגעגעים לכפתור החיפוש שקיים במכשירי אנדרואיד האחרים, אז שימו לב: לחיצה ארוכה על כפתור התפריט משמשת ככפתור חיפוש!

– אם יש לכם עכבר שעובד בטכנולוגיית BLUETOOTH – אתם יכולים לשלוט על המכשיר בעזרתו!  דמיינו לעצמכם שאתם מחברים את המכשיר לטלויזיה, ושולטים בו מרחוק עם העכבר.
הערה: העכבר לא עובד עם הדפדפן משום מה.

– השוס של המכשיר: ניתן להעביר קבצים בין 2 מכשירים במהירות לא נורמלית על ידי הWIFI.  נכנסים להגדרות->חיבורים אלחוטיים->הגדרות wifi direct  ושם מפעילים את השירות (זה מנתק את הWIFI הרגיל), ומאתרים את המכשיר אליו תרצו להתחבר. לאחר שהתחברתם, תוכלו לשתף קבצים אחד עם השני על ידי איתור הקובץ, בחירה בSHARE, ובחירת השיתוף על ידי הWIFI.  העברת קובץ MP3 לדוגמא, תיקח לכם פחות משניה אחת.  סרטון הדגמה

– לחיצה על כפתור הבית וכפתור הpower תצלם לכם את המסך (print screen) ותשמור את התמונה בגלריה.

– ולקינוח, הeaster egg ששתלו לנו במכשיר:  אם תכנסו להגדרות->אודות הטלפון->ותלחצו ברצף מספר פעמים על "גרסת android", תוצג לכם תמונה מוזרה של ציור של קוקי-מונסטר, אנדרואיד, וזומבים..

.

אם אתם מחזיקים מכשיר כזה, אז כתבתי בפורום סקירת מוצרים נלווים למכשיר (כולל תמונות) כגון: קייסים, מטענים, תושבת לרכב, בטריה נוספת, מקלדת אלחוטית ועוד המון

מוזמנים לקרוא בקישור הבא: http://iandroid.co.il/forum/post376628.html#p376628

אם יש לכם שאלות על המכשיר, רוצים טיפים, וכו, אתם מוזמנים להכנס לפורום של המכשיר, תוכלו למצוא שם גם עוד טיפים מועילים, עצות, ומדריכים:

http://iandroid.co.il/forum/forum77.html

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

28 Comments

 1. אני
  04/10/2011 בשעה 23:48

  לא מסכים איתך בעליל לגבי דבר אחד קטן. הסמארטפון המוצלח הראשון מבית אנדרואיד היה ה"דרויד" הראשון של מוטורולה, ולא משנה כמה לא אהבת אותו, הוא בהחלט לא היה נסיון עצוב. לא יודע על מה התבססת כשטענת את זה, על העובדה שהוא שבר שיאי מכירות, או על התשבוחות הרבות שהוא קיבל מאתרי ביקורות?
  ולגבי נתוני הקרינה, זה לא רלוונטי, קרינה אלקטרומגנטית בתחום התדרים המשמש לתקשורת סלולרית לא מזיקה לבריאות בניגוד למה שהתקשורת מנסה לדחוף לנו לגרון.

 2. guydroid
  04/10/2011 בשעה 23:53

  יש לך טעות לאייפון 3GS יש 3.5 אינץ לא 3.7

 3. rafael
  05/10/2011 בשעה 00:14

  יואו אתם נתקעים בחלקים הלא חשובים,מה הבעיה שלכם?

  הכתבה מצויינת! ואני בעל גלקסי אס 2 גם כן.

  המכשיר פשוט מצויין,וחייב לומר שרום סטוק של סמסונג עדיף מהרום של המפעילות,הרבה הרבה יותר יציב וזולל פחות סוללה.

  אחד המכשירים עד שיצא הנקסוס פריים!!

 4. עופר
  05/10/2011 בשעה 00:28

  לרוב מסכים איתך בכתבה הזאת אבל לא הכל ורוד:
  סמסונג עשו עבודה גרועה מאוד בחיי סוללה. הקרנל שלהם כל כך לא יעיל שהמעבד עוד שניה שורף את המכשיר, וזה בגלל פעולה לא יעילה שלו שגם מבזבזת המון סוללה. אני קניתי את המכשיר מחנות פרטית ובהתחלה הוא היה מתחמם ומחזיק 5 שעות גג בשימוש לא אינטנסיבי. החלפתי רום וקרנל ועכשיו הוא עובד נורמלי.
  עבודה שסמסונג שיחררו סוללה חלופית עם כיסוי אחורי עבה יותר. הם הקריבו את חיי הסוללה של המכשיר כדי להיחשב המכשיר הדק ביותר בשוק.
  כמו שאמרתי בהתחלה, בכל השאר אני מסכים איתך. מכשיר מדהים, למרות שהתקנתי רום חדש, הוא מבוסס על הטאץ' וויז של סמסונג שאותו אני מאוד אוהב ובנוסף התקנתי את הגו-לאנצ'ר שנותן אינסוף אפשרויות חדשות. באמת המכשיר הכי טוב שהיה לי אי פעם, כל כך אינטואטיבי, פשוט, זורם ועובד בצורה חלקה בלי עיכובים. פשוט כל דבר שאתה מנסה להריץ על המכשיר הזה נראה מצחיק בשבילו.

 5. מוטי
  05/10/2011 בשעה 07:19

  עשית לי חשק לקנות את המכשיר 🙂
  בכל מקרה, כרגע אני עם גלאקסי S1

 6. מוטי
  05/10/2011 בשעה 07:19

  המשך :
  כרגע אני עם גלאקסי S1 ומעולם לא נתקלתי בשום בעיה עם ה GPS, ואני דווקא אוהב את הנוויגיטור החדש של סלקום 🙂

 7. Bar
  05/10/2011 בשעה 07:27

  מה עם הגלקסי נוט הרי מכון לעכשיו הוא הכי מתקדם לא?

 8. יניב
  05/10/2011 בשעה 08:46

  הבעיה בגלקסי S2 היא איכות אבטחת הייצור הנמוכה שלו.

  אני מאוד רוצה לרכוש מכשיר כזה, אבל מפחד ליפול על מכשיר בעייתי עם מצלמה צהובה ומסך עם פיקסלים שלא עובדים, דברים שלא תמיד שמים לב אליהם בזמן הקניה.
  אם רוכשים דרך חברות הסלולר (במחיר מופקע ובהתחייבות לשלוש שנים) אין בעיה, כי הן יחליפויתקנו את המכשיר בלי בעיות, אבל אצל החנויות הפרטיות עם האחריות הלא רשמית והלא מחייבת שלהן אי אפשר לדעת..

 9. azus-shamen
  05/10/2011 בשעה 09:00

  מסכים אם כל מה שאמרת כולל הדרויד לדעתי מכשיר שלא יכול לעבוד בצורה חלקה על אנדרואיד למרות החלפתי לו רומים.
  אני אישית עברתי מTELIT לדרואיד שזה אכן עולם אחר לגמרי ומהדרואיד לגלקסי S ומהS ל S2 שהוא באמת מכשיר שמרוב שהוא מגיב מהר אפשר לחשוב שהוא קורא מחשבות.
  כל הכבוד לסמסונג

 10. שוקי
  05/10/2011 בשעה 11:43

  אני לא מסכים איתך על ההצהרה הגורפת "מצויידים במוצר הטוב ביותר שעולם האנדרואיד יכול לספק לכם"
  ובתור מחזיק של HTC סנסיישן זו בערך חוברתי לחלוק עליך. אכן אוכל להגיד בלב שלם כי אני הייתי מת לסופר אמולד פלוס על הסנסיישן שלי אך עם רזולוציה של 800*480 אני לא בטוח אחרי שהתרגלתי לרזולוציית הQHD המאוד כיפית.
  הממשק של סמסונג: איכס! לאימי יש סמסונג לגאקסי S II גם עם הרום של סלקום כמות האפליקציות הלא שימושיות!!! יומן קטן, פתקים, וידג'ט של פתקים, פתקונים, פתקים נדבקים. וכו' וכו' וכו' בלי להתחיל לדבר על מה שסלקום עשו למכשיר ואפילו בנגן המוזיקה דחפו את הלוגו המגעיל שלהם. לא יודע למה משום מה יש לי הרגשה שבמכשיר של HTC זה לא היה קורה.העיצוב החיצוני של המכשיר וגם עיצוב המערכת: אין משהו שיותר משדר "אני חיקוי של אייפון" אין פלא שככה חושבים רוב הישראלים

 11. אלכס
  05/10/2011 בשעה 14:01

  זהו שכנעת, לוקח אותו.

  1. עופר שפירא
   05/10/2011 בשעה 14:46

   תאמין לי הם צריכים לשלם לי על הפרסום שאני עושה להם 🙂
   אבל תכלס מגיע להם, עברתי הרבה מכשירים עד שהגעתי למצב שבו אני מרוצה..

 12. rankorn
  05/10/2011 בשעה 14:20

  ה-Easter egg מגניב!
  עובד גם עם הגלקסי 1

 13. איש לחם הזנגוויל
  05/10/2011 בשעה 14:51

  זה הג'ינג'רברדמן! לא עוגיפלצת! כופר!!
  אה כן, ואני רוצה לקנות את המכשיר.
  טיפים לגבי קנייה בחו"ל וגיור בארץ, מישהו?

 14. אריאל
  05/10/2011 בשעה 19:01

  לGPS של הS1 לוקח זמן להתאפס?
  אתה מוזמן לראות כמה זמן לוקח לS1 שלי לתפוס8-9 לווינים בקליטה טובה.
  אני אגלה לך, לא יותר מ10 שניות.

  1. עופר שפירא
   05/10/2011 בשעה 20:09

   אתה עם הstock-rom או עם pilotX? כי אם החלפת רום, אז זה לא חוכמה..
   וגם עם רום אחר, עדיין הגלקסי אס מקרטע ואיטי ולא מהנה כמו הS2. מצד שני גלקסי S הוא המכשיר הכי טוב מבין כל הסמארטפונים של מעבדים עם ליבה אחת, וכנראה היום גם הרבה יותר זול, ולכן למי שמחפש מכשיר במחיר עממי – הייתי ממליץ לו על גלקסי אס יד שניה.

 15. adam500@nana10.co.il
  05/10/2011 בשעה 20:19

  ברור שיש שיפור רציני מגלקסי 1.
  זה מכשיר מטורף!

 16. devrandom
  05/10/2011 בשעה 22:16

  הכתם הוורוד בצילום ?
  בעיות ההד והסינון רעשים?
  שום איזכור ??
  גם אני אוהב את המכשיר (שאין לי) אבל תהיה הוגן.

  1. עופר שפירא
   05/10/2011 בשעה 22:18

   בוא תשתף אותנו בבקשה בעל מה אתה מדבר?! אני לא מכיר שום בעיית הד וסינון רעשים, פרט לתלונות של מישהו מהפורום שפתר את זה על ידי הסרת הקייס שלו (לא ברור לי איך זה השפיע אבל זה מה שגרם לו להדים)
   ואיזה כתם ורוד בצילום? איפה ראית כזה דבר?

   עריכה:
   חקרתי את נושא הנקודה הורודה, מעניין, לא הכרתי את זה. אנשים טוענים שבזמן צילום וידאו מופיע בחלק המרכזי של המסך עיגול ורוד, נראה כמו בעיית white balance. בכל מקרה, ניסיתי עם המכשיר שלי ולא ראיתי את העיגול הזה. כל מי שמחזיק גלקסי מוזמן לנסות ולשתף אותנו אם יש אצלו את הבעיה הזו!
   כתבו עליה בפורומים שונים:

   http://www.samsunggalaxysforum.com/samsung-galaxy-s-how-to/pink-spot-using-camera-galaxy-s-issue/

   http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=13918684

   שאלתי גם בפורום כאן בארץ, ומסתבר שאנשים חווים את התופעה: http://iandroid.co.il/forum/topic49619.html
   תודה על ההערה, עדכנתי גם את המאמר.

 17. lightdelegate
  06/10/2011 בשעה 11:30

  חחח
  כל כך מצחיק אותי שאנשים באים ומספרים על באגים כשאין להם את המכשיר או נסיון איתו כלל…

  אין ספק שהמכשיר מנצח בגדול 🙂
  או כמו שאמר מישהו, האייפון החדש נקרא 4S
  רק בגלל דבר אחד כי התכוונו ל IPHONE FOR THE ASS 🙂
  סליחה על המילים הגסות אבל זה נכתב באחד מאתרי האייפון ולא האנדרואיד 🙂

 18. net
  06/10/2011 בשעה 11:48

  הנקודה האדומה תוקנה בגרסה 2.3.5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 19. andro22
  12/10/2011 בשעה 11:45

  עופר תעשה עדכון למצלמה דרך הסממסונג APPS
  זה אמור לפתור את הבעייה
  היה על זה דיון מאוד ארוך בפורום של המכשיר
  תקרא קצת

  1. עופר שפירא
   12/10/2011 בשעה 12:11

   אני אשמח לקבל ממך קישור לדיון המאוד ארוך בנושא.
   עשיתי מה שהצעת – ניגשתי לאפליקציית samsung apps, איתרתי את Update Samsung galaxy s2 camera firmware וניסיתי להתקין – אך הוא הודיע לי שהגרסה שיש לי היא הכי עדכנית.
   לאחר מכן עשיתי שוב את ניסוי החלון הפתוח וצילום בתוך הבית, והמצב נשאר כפי שהוא – עיגול ורוד במרכז המסך.

 20. andro22
  12/10/2011 בשעה 13:33

  אני לא מוצא את הדיון הארוך אבל הינה
  http://iandroid.co.il/forum/topic40466.html
  ויש גם את זה אבל אתה לא בקטע של רומים עכשיו
  http://iandroid.co.il/forum/topic37035.html

 21. מולי
  23/10/2011 בשעה 20:37

  אנשים יקרים שלום!
  כרגע אני בעליו החצי מאושרים של נוקיה אקספרס מיוזיק…
  שוקל מאוד לשדרג לסמארטפון חדש, שאלתי אליכם היא למה דווקא גלקסי S2? למה לא אייפון 4?
  בבקשה שמרו על אובייקטיביות…
  ישלי כבר כמעט 3 שנים אייפוד טאץ' ואני די מרוצה ממנו ויודע איך לפרוץ אותו והכל…
  חקרתי קצת הרבה על האנדרויד ובאמת שלא הצלחתי להבין לעומק איך מתנהל כל העניין של הפריצה, הרומים, הקרנלים… וכל המושגים שכתובים במילון באתר….. באמת שהגלקסי S2 קורץ לי! אבל המידע שיש לחברים שלי עליו מאוד מועט, כמובן שאם תהיה לי בעיה אפנה לפורומים באתר.
  אבל בגדול הייתי רוצה לדעת עוד על הגלקסי S2: האם מערכת האנדרויד הבאה 4.0 תוכל לרוץ עליו וכו
  תודה!

 22. elad75
  22/11/2011 בשעה 21:53

  קודם כל, לי יש S2, לאשתי S1.
  הבדל של שמיים וארץ. לא רק העיצוב אלא פשוט צהירות התגובה שכ"כ חזרה לצערי לדגם הקודם.
  אין לי מושג על ענייני נקודות המצלמה, אצלי פשוט יוצאות אחלה תמונות.
  שאלה לעופר – כבעל ניסיון עם S1, האם רום שונה אכן פתר את בעיות מערכת הקבצים ? אין לאשתי בעיה עם GPS איטי, היא בקושי משתמשת בו, אבל שאר האיטיות הורגת אותה (בייחוד כשרואה איך אצלי הכל רץ…)

 23. מיכל
  24/01/2012 בשעה 03:46

  SGS1 תנסה את הרום של casa-rom
  http://www.casa-rom.com/
  אני מאוד מרוצה ממנו
  כמו כן הקרנל
  http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1112908
  אצלי עובד זריז (אומנם מידי פעם יש לאגים וגם ריבוטים )
  אבל מצאתי שריסט פעם ביום בבוקר (בוקר שלי הוא צהרים 🙂 )
  והכל רץ וגם הסוללה מחזיקה זמן רב
  בהצלחה

השאר תגובה