רום מבוסס MoDaCo בגירסה נקיה ומהירה


פורסם ב 21/01/2010 ע"י saar

אחת הסיבות העיקריות לכך שחברת HTC מצליחה כל כך עם מכשירים מבוססי אנדרואיד היא השילוב הנפלא של ה-SenseUI כחלק אינטגרלי בתוך מערכת ההפעלה. רובנו משתמשים בתכונות אלה על בסיס יומי, החל מחלונית המייל, הווידג'טים השימושיים ועוד. אולי תופתעו לדעת, אבל משתמשים רבים רואים ב-SenseUI סוג של "מטרד" ולטענתם יכולות אלה גוזלות משאבי מערכת יקרים שניתן לנצל אותם לצרכים אחרים. הגדיל לעשות אחד ה"בשלנים" המוכרים ביותר Hik@ri שמכנה את המערכת של HTC בשם Nonsense (שטות).

אחת האופציות העומדות כיום בפני אותם משתמשים הוא רום Vanilla ש"בישל" לנו המשתמש AychTeeSee מפורום מודקו. מדובר על רום 1.5 שבעצם מגיע "נקי" לחלוטין מכל פיצ'ר או נגיעה של HTC. למעשה, כמו שהוא כתב בתיאור הרום, אתם מקבלים מערכת אנדרואיד מלאה וקלאסית – בדומה למערכת במכשירי Magic ו-Dream.

כרגע ה-Vanilla מבוסס על הרום היציב והמצויין MoDaCo 3.0 אך הוא עתיד לקבל שידרוג בקרוב. לאחר ההתקנה תקבלו 3 מסכי בית ריקים פחות או יותר ותוכלו להתחיל ולעצב אותם כרצונכם.

עבדתי עם רום זה מספר שעות ואני יכול להודיע חד משמעית כי זהו הרום המהיר ביותר שנתקלתי בו. מעבר בין חלונות הבית מתבצע במהירות מדהימה, פתיחת היישומים היא מיידית ללא השהייה ולא נתקלתי בהודעות שגיאה או יישומים שהחליטו על דעת עצמם להיסגר או להפסיק לעבוד.

למידע נוסף אודות הרום ולהורדה – לחצו כאן

Share

השאר תגובה