החברים ב-xda-developers עושים סדר


פורסם ב 20/01/2010 ע"י saar

אחד האתרים החשובים והטובים ביותר למשתמשי ה-HERO (ובכלל למכשירים סלולריים) הוא ללא צל של ספק xda-developers. במבט ראשון בעמוד הבית, נראה כי מדובר בעוד אתר חדשות לסלולריים, אך כשנרשמים למערכת הפורומים, מגלים את ההבדל הגדול. חברים, המשפט "אם אתה לא שם אתה לא קיים" מגדיר בדיוק את העניין. הפורומים פעילים ללא הפסקה, כל ריענון דף מגלה תגובות חדשות ופעילות ענפה.

נוסף על כך, כל "גדולי הבשלנים" פעילים באתר זה ומביאים לנו את הרומים החדשים ביותר, התוכנות הטובות ביותר, הדיונים המעניינים ביותר וכמובן את המידע הרלוונטי והחדשותי ביותר ברשת.

אתם בוודאי תוהים מה גורם לי לכתוב ככה סתם על אתר אינטרנט מעניין ? ובכן, אחת "הבעיות" באתר הנ"ל ובכל מערכת פורומים גדולה הוא חוסר הסדר באשכולות. לעיתים אשכולות חשובים "הולכים לאיבוד" כיוון שלא הגיבו בתוכם מספר שעות וכתוצאה מכך משתמשים חדשים פותחים אינספור אשכולות עם שאלות "איפה מוצאים" או "לאן נעלם". כמובן, יש את אפשרות "להדביק" אשכולות שיופיעו באופן קבוע בחלקו העליון של העמוד, אך הדבר יצר כמות גדולה של אשכולות דביקים שמילאה כמעט לחלוטין את כל העמוד הראשי.

לשם כך הגיעו מנהלי האתר לפיתרון יצירתי ונפלא – הם יצרו את XDA WIKI. בדומה לוויקיפדיה שכולנו מכירים, ריכזו כאן את כל המדריכים רומים ערכות הנושא הרלוונטיים ובנו להם מערכת נפרדת, קלה להתמצאות ונקיה במיוחד. כרגע ה-WIKI עדיין בשלבי בניה והמלאכה עוד רבה, אבל אני מאמין שבימים הקרובים נוכל לראות את המוצר מוגמר וכולנו נהנה מכך.

לכניסה ל-WIKI של XDA לחצו כאן

Share

השאר תגובה