לייב בלוגינג: השקת הLG G3


פורסם ב 27/05/2014 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

בעוד כשעה יערך, אירוע ההכרזה של מכשיר הדגל החדש של LG הLg G3 יורש ראוי למכשיר הדגל של השנה שעברה אשר קטף אין ספור שבחים.
נדמה כי המכשיר כבר פה איתנו כבר מס' שבועות, ההדלפות הרבות לא השאירו לנו הרבה מקום לדמיון. אז בוא נסכם מה אנחנו יודעים על המכשיר עד כה-
מסך 5.5" אינץ' QHD ברזולוציה של 1440×2560 או במילים אחרות – מסך 2K, מצלמה 13MP המסוגלת לצלם באיכות 4K כאשר הפוקוס יעשה ע"י קרן ליזר אשר תשלח מהמכשיר אל האוביט המצולם, מעבד מרובע ליבות במהירות שעון של 2.5GHz, זיכרון בנפח 2GB לגרסאת ה16G ו3GB לגרסאת ה32GB סוללה 3,000mAh וכרטיס הרחבה SD עד 2TB לראשונה בעולם.

אז בואו נראה מה LG בישלה לנו והאם יש לה כמה קלפים בשרוול שעוד לא נחשפו.
הצטרפו אלינו אל השידור החי בערוץ היוטיוב של החברה, ופה בפוסט מתעדכן.

19:20: ברוכים הבאים לכל מה שהצטרף אלינו אל האירוע. בעוד מס' דקות יחל האירוע וכולנו נוכל לראות מה LG מתכננת לנו לשנה הקרובה. 🙂

19:51: פחות מעשר דקות להתחלה, LG מראה לנו שוב את הפרסומת שלה למכשיר, מתרגשים!

20:00: האירוע מתחיל.

20:04: בעזרת הKnock code החברה פותחת דלתות לבכירים שלה לעלות לבמה. ועכשיו עלה ראש מחלקת הסמארטפונים של החברה

20:06: העיקר של המכשיר הוא "ללמוד ממכם". החברה המכשיכה ללמוד מאיתנו המשתמשים, והעיקרון של המכשיר הוא הפשטות שלו.

20:08: הגיע הרגע, סרטון ההצגה של המכשיר החדש!

20:09: על המסך אנ חנו רואים 5 מכשירים שונים, אשר לאט לאט מתהפכים, ונחשפים הצבעים אשר כבר אנחנו יודעים עליהם. והנה מוצגת קרן הלייזר! בדיוק כמו בהדלפות! בקרוב נבין מה בדיוק היא עושה

20:10: בדיוק כמו בהדלפות המסך הוא QHD, ועכשיו נדבר על המצלמה. הוא מצלם בעזרת לייזר אשר עוזר להתמקד על האוביק המצולם. בדיוק כמו במצלמות DSLR

20:12: החברה ממשיכה להדגיש את העקרון של הפשטות במכשיר. אכן מסך 5.5" QHD, בעל קרן לייזר למיקוד על האוביקטים. מצלמת 13MP בעלת פלאש כפול, רמקולי דולבי כפולים, מקלדת חכמה הניתנת להגדלה, עיצוב חדש ושטוח, אוזניות חדשות וכיסוי חדש. בוא נשמע עוד!

20:17: מתחילים לדבר על המסך. העין האנושית יכולה לקבל על 330ppi. אך האיכות הטובה ביותר שהעין יכולה להבחין בה היא הQHD של המכשיר, כ660ppI.

20:20: אכן 538ppi. איך החברה דחסה כ"כ הרבה פיקסלים? הקטינה כל פיקסל ב56 אחוז וקח קיבלה מסך חד הרבה הרבה יותר.

20:22: צריכת חשמל – למרות שהמסך הרבה יותר חד וצורך יותר חשמל, בG3 משתמש בשיטת ה3A. ותנהל את הצריכה בשלוש שיטות – למשל כאשר נשתמש בתמונות סטטיות הוא ימניך את צריכת הסוללה ואת שימוש המעבד.

20:24: LG מציגה כי קדמתו של המכשיר הוא מסך. ככה למעשה הצליחו לדחוס מסך כ"כ גדול בגודל מכשיר בגודל כזה. אומנם הוא 5.5" אינצ' אך מרגיש כמו 5.2" אינצ'. עכשיו נדבר על המצלמה!

20:26: אחד העניינים החשובים למשתמשים הוא הצילום המהיר, והחברה הקשיבה ומציגה את הליזר של המכשיר. מאפשר לעשות אוטו פוקוס בעזרתו. אותו שיטה של בדיקת המהירות של השוטרים בכבישים, גם במכשיר תוך 0.276 מילי שניות המכשיר יתמקד על אוביקט מצולם. שזה פחות מהזמן שלוקח לבן אדם למצמץ. על מנת לצלם פשוט נלחץ על המסך, לא נצטרך לחכות שהמכשיר יתפקס ורק אחרי זה לצלם. בנוסף המכשיר מגיע עם מייצב תמונה OIS בשיפור של 26 אחוז.

20:28: עכשיו לחלק החשוב ביותר הערב, האפשרות לעשות סלפי! 🙂 ולכן LG החליטה לשדר את המצלמה הקידמית לחיישן מתקדם יותר אשר יכול להתמקד בצורה מהירה יותר, ונוכל לצלם את עצמנו אוטומאטית ע"י איגרוף היד, ולאחר 3 שניות המצלמה תצלם את הסלפי המושלם.

20:30: איכות השמע וההקלטה של המכשיר מרשימה ביותר, לדוגמא בזמן מסיבה או רעש חזק המכשיר יצלם ויעשה עיבוד לסאונד בצורה אוטומאטית ויהפוך אותו לנעים יותר ללא רעשים ו"שריפות" של הסאונד.

20:33: גרפיקה פשוטה ושטוחה, נקיה ויפה יותר. הפונטים הרבה יותר בהירים ויפים. כל המכשיר בנוי על בסיס העיגולים של המכשיר, ומציגה עיצובים יפים ביותר.

20:40: ממשק המכשיר יפיפה, וכולל פונקציות מתקדמות כמו שליטה בגודל המקלדת והזזתה על המסך. העיצוב הפיזי של המכשיר קשתי ויפיפה!

20:42: הכירו את הSmart Keyboard. המקלדת שמה אותך בשליטה בעזרת 3 שיטות. נקליד מהר יותר בעזרת מס' שיטות לדוגמא על מנת לבחור מילה שהוצעה נגרור למעלה את האצבע, לערוך את המילה שכתבנו או את המשפט נלחץ אורך על הרווח ונערוך את המשפט.

20:47: בעזרת Smart notice, החברה תציג למשתמש מס' נוטיפקציה על גבי המכשיר (דומה מאוד לGoogle Now), עם מידע שאנחנו צריכים. לדוגמא : תזכיר לנו לחזור לאנשים שלא ענינו להם או למשל כאשר נקבל מס' שיחות ממס' מסויים המכשיר יציע לנו להוסיף את המס' הזה לרשימת אנשי הקשר. המכשיר אף יציע לנו Smart Cleaning כאשר יהיה לנו אפליקציות אשר אנחנו לא משתמשים בהם למשך זמן או קבצים שלא נגענו בהם המון זמן. שימוש נוסף הוא כאשר יהיה שינו קיצוני במזג האוויר, המכשיר יציע לנו לקחת מטריה למשל.

20:51: המכשיר יגיע עם מס' מנגנוני אבטחה, הKnock Code אשר אנחנו מכירים, Content Lock אשר מאפשר לנו להגן על הקבצים שלנו, וכאשר יגנב לנו המכשיר (חס וחלילה) נוכל להשתמש בKill Switch ולעשות Wipe מלא למכשיר ואף להפוך אותו ללא שמיש בעליל מרחוק.

20:56: האירוע הסתיים, כמובן שום הלוגו – Simple is the new smart אשר מתאר את המכשיר בצורה הטובה ביותר.

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

השאר תגובה