ריכוז שמועות: LG G3


פורסם ב 17/04/2014 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

בימים האחרונים אי אפשר שלא להתעלם מהרעש סביב יורש העצר של מכשיר הדגל המוצלח של LG, הG2. הבאו נו לכם פה קומץ מהשמועות ברשת-
אז מה אנחנו צפוים לראות במכשיר?

מסך-
הדבר המדובר ביותר ברשת הוא רזולוציית המסך – על פי דיווחים שונים ומס' הדלפות המכשיר צפוי להגיע עם מסך QHD ברזולוציה מרשימה ביותר של 2560×1440 שיכנסו לתוך מסך בגודל 5.5" אינצ', או במילים אחרות- המכשיר יהיה הסמארטפון הראשון ברזולוצית 2K.

מעבד-
מעבד המכשיר לא צפוי להפתיע – מעבד מרובה ליבות במהירות 2.26GHz.

מעבד גרפי-
המעבד הגרפי של המכשיר נתון למחלוקת, האם LG תחילט להשתמש במעבד הSnapdragon 801 (כפי שניתן לראות בבנצ'מרק שהודלף), או שמא היא תחכה להשקה הרישמית של הSnapdragon 805 אשר צפוי לצאת ברבעון השלישי של 2014.

עיצוב-
רמיזה לעיצוב המכשיר מביא לנו המדליף הידוע evleaks, אשר פירסם בחשבון הגוגל+ שלו תמונה של LG isai FL (מכשיר דגל לשוק היפני), אשר מראה את קו העיצוב אליו הולכת LG, האם גם במכשיר הG3 אשר ישווק בכל העולם נראה עיצוב דומה?
בנוסף, על פי תמונה שפורסמה בThe Verge ניתן לראות כי המכשיר יגיע גם בצבע זהב, בדיוק כמו האריזה אשר הודלפה.

מתי נזכה לראות את כל זה?
בתחילה הודלף התאריך ה17 למאי, על מנת לתת לLG להשיק את מכשיר הדגל שלה בצמוד לייצרניות האחרות – HTC עם הHTC One M8, וסמסונג עם הGalaxy S5 שלה, אך השמועה הזאת נמוגה, ובמקומה הגיע שמועה חדשה מקוריאה על פי האתר ZDNet אשר נחשב למקור אמין, ובו דווח כי המכשיר יוכרז רק בסוף יוני הקרוב.

מה אתם חושבים על המפרט של המכשיר? האם אנחנו באמת צריכים מכשירים בעלי רזולוציית 2K?

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

1 Comment

  1. avi109
    30/04/2014 בשעה 13:07

    נראה מכשיר מרשים, נקווה שיעמוד בציפיות

השאר תגובה