הקץ לשמועות: LG חושפת שעון חכם בשיתוף גוגל


פורסם ב 18/03/2014 ע"י Elad Leev - אלעד ליב

רק לפני כשבועיים הבאנו לכם כאן שמועה חדשה לגבי השעון החכם מבית LG בשיתוף עם גוגל. ולפני שעה קלה שיחררה LG מידע חדש לעיתונאים.

LG וגוגל משתפות פעולה בפיתוח שעון המגע הראשון של החברה אשר יקרא "LG G Watch", שיופעל באמצעות Android Wear אשר הוכרז ע"י גוגל לפני מס' ימים.
ה-LG G Watch יעבוד עם מבחר טלפונים חכמים מסוג אנדרואיד, ויציג אינפורמציה רלוונטית למשתמשים בזמן שיעלה הצורך או בכל עת שבה יגידו "אוקי גוגל", ואז תיפתח בפניהם האפשרות לשאול שאלה או לבצע פעולה. כאחד השותפים העיקריים של גוגל, LG מתכננת להציג את השעון הראשון המופעל על ידי Android Wear ברבעון השני של 2014.
מהנדסיLG עבדו בצמוד לגוגל מהשלבים הראשונים של תהליך הפיתוח על מנת להבטיח ש ה-LG G Watch יעבוד באופן מושלם עם מערכת Android Wear. זהו המוצר הרביעי של LG שפותח בשיתוף פעולה הדוק עם גוגל אחרי הנקסוס 4, נקסוס 5 וה-G PAD 8.3 גרסת גוגל (אני במקום מוטורולה הייתי קצת מקנא 🙂 ).
ד"ר גונג-סוק פארק, נשיא ומנכ"ל חברת LG אמר-
העבודה עם גוגל על ה-LG G Watch היתה הזדמנות מצוינת עבור החברה להסיר כל מכשול, הן בתחום העיצוב והן בהנדסת תוכנה. עםLG G Watch החברה ממשיכה לקבוע אבני דרך במחשוב לביש, כפי שנעשה עם שעון הטלפון G3 הראשון בעולם ב-2009 וה-Prada Link ב-2008. אנחנו בטוחים שלמכשיר המעוצב יש את הפוטנציאל לקחת את השוק הלביש החכם בסערה".

Share

מתכנת Web, מעצב גרפי, גוגולהוליק, מאוהב באנדרואיד ובקהילת הקוד הפתוח. פעיל בקידום האנדרואיד בישראל ומאמין שלינוקס זה דרך חיים. הכתב, המתכנת, המעצב והאיש סיסטם של הפורטל!

השאר תגובה